BitDefender Internet Security 2011
#1
Witam

8 lat vortalu dobreprogramy.pl i z tej o to okazji przygotowali nam niespodziankę a mianowicie dziś do godziny 23:59 można pobrać owy program za darmo z 12 miesięczną subskrypcją.

Pozdrawiam

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Od kiedy ważna jest licencja? Od chwili gdy przyślą klucz, czy od chwili instalacji programu?
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#3
Od czasu przesłania klucza. Będą rozsyłać w najbliższych dniach, bo sprawdzają rejestracje ręcznie.
Odpowiedz
#4
zbierają dane wiec ja dziękuje za prezent
Odpowiedz
#5
Ah, pieprzenie i nic więcej z tymi danymi osobowymi Tongue
ZUS ma dane, US ma dane, jakieś sklepy gdzie się biorą mają, Allegro ma, jak ktoś ma konto na twarzo-książce to też mają... na naszej-szmacie to samo...
No i co, jakoś tym się nie przejmują, chociaż w takich serwisach się nie dba o bezpieczeństwo tak, jak w poświęconym IT.
Odpowiedz
#6
Norton danych nie chce moich a dziś w nocy przyszedł mail że nowy rok się zbliża i czas zaktualizować programy i dostałem nowy pakiet kluczyCool
Odpowiedz
#7
Zord...Ty to masz szczęście...do mnie przychodzi poczta od producentów, ale oni tylko dają zniżki Smile
A propos BD IS i promocji na DP...z samego rańca byłem na tej stronie rejestracji i jak zobaczyłem czego chcą, to zrezygnowałem. Lukas...nie pasuje mi taka polityka. Niemal wszędzie, gdzie się musiałem rejestrować podawałem swój nick...i to starczyło. Tam gdzie wymagali adresu, numeru telefonu nawet...dziękowałem opuszczając stronę rejestracji. Uważam, że producent softu nie musi znać mojego adresu czy telefonu...jeśli ktoś ma już dzwonić, to ja kiedy oczekuję pomocy. Szanuję swoją prywatność i tam gdzie nie muszę, to żadnych własnych danych nie podaję...czyli nie ma ich nigdzie Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#8
ichito napisał(a):Zord...Ty to masz szczęście...do mnie przychodzi poczta od producentów, ale oni tylko dają zniżki Smile
A propos BD IS i promocji na DP...z samego rańca byłem na tej stronie rejestracji i jak zobaczyłem czego chcą, to zrezygnowałem. Lukas...nie pasuje mi taka polityka. Niemal wszędzie, gdzie się musiałem rejestrować podawałem swój nick...i to starczyło. Tam gdzie wymagali adresu, numeru telefonu nawet...dziękowałem opuszczając stronę rejestracji. Uważam, że producent softu nie musi znać mojego adresu czy telefonu...jeśli ktoś ma już dzwonić, to ja kiedy oczekuję pomocy. Szanuję swoją prywatność i tam gdzie nie muszę, to żadnych własnych danych nie podaję...czyli nie ma ich nigdzie Smile


Boże tak trudno pozmyślać ? Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#9
Eru...a po co mam zmyślać? To kwestia zasad Tongue Daje radę się obejść bez takich "myków".
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#10
Licencje zapewne będą imienne i dlatego pobierają od nas podstawowe dane.

Skanuje teraz kompa tym BitDeffenderem, jest jakieś 55% i wykrył 4 zainfekowane obiekty, podejrzewam, ze to FP:p Nic, zobaczymy przy podsumowaniuSmile
Aha, jeszcze pytał, czy przesłać do analizy kilka plików, w tym przypadku były to składowe pluginu do Winampa, odtwarzającego amigowe formaty. Były to dll''ki i kilka innych, których program nie był w stanie zidentyfikować.

Update1: Te zagrożenia to jakieś Cookies związane z portalem MSN Tongue
Update2: Program poleciał na zbity pysk:/ Gorszego muła, niż ten soft nie widziałem Craze
Vences
Odpowiedz
#11
I jak tam dostał ktoś kluczyk ?
Odpowiedz
#12
Ja tak.
Odpowiedz
#13
Ja również.
Odpowiedz
#14
ja tam nie dostałem widocznie dane które podałem im się nie spodobały
Odpowiedz
#15
Ja wciąż czekam. Jeszcze trochę poczekam i jak nie dostanę to narobię hałasu na DB.
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#16
jak nie dostałeś to już nie dostaniesz Tongue
kluczyki wszystkie rozdane
Odpowiedz
#17
Jak się okazuje po wejściu na forum DB osób które nie dostały jest co najmniej kilka Smile
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#18
Właśnie sprawdziłem - dostałem klucz Smile
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#19
Ja też dostałem kluczyk Smile
avast! Internet Security 6 + Malwarebytes' Anti-Malware
[Obrazek:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
Odpowiedz
#20
Ja tez niestety jeszcze nie otrzymalem kluczyka Sad
••• KASPERSKY Internet Security 2018  | ZEMANA AntiMalware 2 •••
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości