Returnil System Safe Pro 2011 na 12 m za darmo
#1

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Returnil System Safe 2011 Pro, to specjalne narzędzie do ochrony systemu Windows oraz połączenie programu antywirusowego / antimalware z pełną wirtualizacją komputera plus stała ochrona punktów przywracania systemu. program umożliwia też klonowanie i wirtualizacje systemu dzięki czemu można testować różne programy,(wirusy) bez szkody dla prawdziwego systemu.



Strona z Promocją -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Dzięki Sorgi za info...program jest wart uwagi...ale mała uwaga...to pakiet, którego główną rolą jest wirtualizacja(wywodzi się z samodzielnego wirtualizera i to tylko dysku systemowego), a moduł AV jest dodatkiem...podobnie jak wprowadzony do linii RSS mini moduł HIPS. Tak czy siak...program jest bardzo fajny i oferta powinna być kusząca dla większości...zwłaszcza, że program jest po polsku.
Na naszym forum jest trochę o nim i jego poprzednich wersjach Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#3
miałem to kiedyś ale muli ten program bardziej niż nie jeden pakiet internet security
Odpowiedz
#4
Niby u mnie mulił tylko w grach (straszne przycinki), ogólnie był OK. Mam na dyskach wolne klucze, więc promocja mnie nie interesuje.
Odpowiedz
#5
The promo has ended, sorry

takim mailem mnie obdarowano parę min temu


grr
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości