Bullguard AV 10 licencja nr 1 rok
#1

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Ktoś wie jak będzie liczona licencja na ten soft ?
Od momentu aktywacji klucza czy od dziś ?

edit: i już poszło 5k licencjiWink
Odpowiedz
#3
Ja mam lickę na ten program Smile

Czy ten program jest lepszy od KAV 2011?
To wszystko głupie wymysły!
Odpowiedz
#4
hmm... czy lepszy ?Gdybyś zapytał 4 lata temu to bym powiedział, że o wiele gorszy...ale dziś ? ... nie da się tego tak naprawdę ocenić.KAV ma lata świetności już za sobą. A Bullguard lata na silniku od Bitdefender czyli to aktualnie czołówka w wykrywalności.
Odpowiedz
#5
Aha, czyli polecasz?

To będzie chodził razem z SS premium, SUPER AntiSpyware Pro i OA Premium?
To wszystko głupie wymysły!
Odpowiedz
#6
OA premium razem z tym AV może widocznie opóźniać pracę przeglądarki.Nie wiem jak ten AV ale Bitdefender na któym pracuje ten AV spowalnia znacznie pracę przeglądarki a w połączeniu z mocno zamulającym OA Premium to wg mnie duże obciążenie.Parę osób na forum używało tego AV więc niech się wypowiedzą na temat obciążenia.
Odpowiedz
#7
Bullguard lubi RAM Wink. Zwłaszcza na początku i w trakcie aktualizacji. Potem da się wytrzymać. Trzyma poziom BitDefendera.
Osobiście wolałbym KAVa.
Odpowiedz
#8
Muli... dokładnie jak BD, ale warto go mieć. Lepiej Bullguard z licencją na rok, niż KAV do którego co trzy miechy szukać trzeba licencji.
Odpowiedz
#9
Trochę przeskanowałem paczek tym softem i powiem szczerze że wykrywalność jest porażająco niska ! Aż nie chce się wierzyć ,że ma on silnik Bitdefender.
Odpowiedz
#10
Tzn.?
Jak to ma się w skali procentowej ?Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#11
nie wiem , nawet nie liczyłem , bo jak z paczki np 50 sztuk wykrył 13 to wywaliłem go w pi....u Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości