Promocja [PROMO] Returnil System Safe Pro za darmo na rok
#1
wchodzimy i ładnie wypełniamy

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


oni ten program bez przerwy rozdają...
Odpowiedz
#2
Mam i sobie chwalę, za rok też mogą mi odnowić licencję ...Grin
Odpowiedz
#3
Do złapania jeszcze przez 2 dni z kawałkiem licencja na pełna wersję Returnila - Returnil System Safe Pro 2011

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#4
Mam zainstalowanego NIS''a i MBAM Pro. Czy mogę doinstalować tego Returnil System Safe Pro czy będą konflikty?
Odpowiedz
#5
No niestety mogą...masz już 2 aktywne (działające stale w tle) antywirusy, chyba że MBAM jest na żądanie...ale po co wtedy Pro? Pełny Returnil z promocji to program, którego moduł AV byłby trzecim aktywnym w systemie AV...działa wtedy z sygnatur na kompie i w chmurze...i to już chyba przesada, pominąwszy ewentualne konflikty, których przewidzieć się nie da. Z kolei jeśli wyłączysz działanie AV w Returnilu, to tak naprawdę do pełnego wykorzystania pozostają funkcje przywracania systemu z bezpiecznych migawek, pełne zarządzanie plikami w migawkach i podczas wirtualizacji, dostęp do rejestru, zapis stanu wirtualizacji na rzeczywistym systemie, tworzenie kontenera dyskowego na własne prywatne dane oraz przede wszystkim wirtualizacja systemu. Jeśli chcesz tego używać, to instaluj tę wersje...jeśli wystarczy Ci tylko, że możesz wirtualizować system, to tak naprawdę wystarczy wersja darmowa z wyłączonym modułem AVSmile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#6
A jeśli już mówimy o module antywirusowym, to jaki o trzyma poziom?
Odpowiedz
#7
Jak na F-Prota, dość dobry. Ale tylko tyle.
Odpowiedz
#8
mar3 napisał(a):Mam zainstalowanego NIS''a i MBAM Pro. Czy mogę doinstalować tego Returnil System Safe Pro czy będą konflikty?


Przesadzasz, bo to będzie bunkier który ci zablokuje kompaWink
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#9
Promocja zakonczona..
ESET NOD32 5 + PC Tools Firewall Plus + Truecrypt
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości