Arcabit dla WOŚP - Cel szczytny, ale ...
#1
Firma Arcabit przekazała na WOŚP swój produkt ArcaVir System Protection wraz z ArcaVir RescueDrive ( licencja na 19 lat ). Ów licencję można licytować

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

. O ile cel jest niewątpliwie szczytny, o tyle pytania o sens tyloletniej licencji budzi ( przynajmnie we mnie ) uśmiech na twarzy tak szeroki jak szeroko śmiało się dziś Słońce w kuliminacyjnym momencie zaćmienia Smile
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#2
(Obecnie jeden z bardziej znanych fake AVGrin )
Cytuje: ArcaVir 2011.System Protection zapewnia właściwą ochronę komputera w InternecieWall

bez komentarza Smile
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#3
Cieszymy się, że zarówno nasze działania społeczne, jak prace nad programem wzbudzają Wasze zainteresowanie.
Po raz drugi postanowiliśmy wesprzeć Orkiestrę, w zeszłym roku licytacja cieszyła się dużą popularnością, w tym roku jest podobnie.
Ponieważ cel jest szczytny, na licytacji znalazł się nasz najsilniejszy pakiet (ArcaVir System Protection)+ pendrive jako bonus.
Osoba, która wygra licytację, będzie mogła chronić swój komputer przez 19 lat, swobodnie przechodząc do kolejnych wersji.
Możemy zatem mieć dobry uczynek na koncie, nie zapominając jednocześnie o bezpieczeństwie naszych użytkowników Smile
Odpowiedz
#4
O ile cel jest niewątpliwie szczytny o tyle polemizowałbym ze stwierdzeniami typu :

1. " nasz najsilniejszy pakiet (ArcaVir System Protection) "
2. " Osoba, która wygra licytację, będzie mogła chronić swój komputer przez 19 lat "
3. " Możemy zatem mieć dobry uczynek na koncie, nie zapominając jednocześnie o bezpieczeństwie naszych użytkowników "

A teraz moje wnioski odnośnie w/w stwierdzeń, gdzie 1 dotyczy 1 cytatu powyżej itd:

1. Użyła Pani sformułowania " najsilniejszy pakiet ", ja bym natomiast napisał " pakiet zawierający dużo nieskutecznych bajerów które nie zapewniają praktycznie żadnego poziomu bezpieczeństwa. Jest to chyba najdroższy pakiet na rynku, ale zapewniający najniższe bezpieczeństwo - nawet pakiety darmowe zapewniają je dużo większe.

2. Osoba która wygra ów licytację niewątpliwie przysłuży się WOŚP a tym samym dzieciom, i chwała jej za to, ale bezpieczeństwa z tym pakietem niestety nie zazna, gdyż Wasz pakiet niestety nie zapewnia bezpieczeństwa podczas korzystaniazkomputera / internetu.

3. J.W. Macie na koncie dobry uczynek, za to osoba która kupi Wasz pakiet poza również dobrym uczynkiem ma przes..e Grin
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#5
Jezu, Pablosss. Co Ty myślisz, że jak ktoś chce w jakiś sposób wypromować swój produkt (bo sprzedaż licencji z okazji WOSP niewątpliwie w jakiś tam sposób jest promocją produktu - promują się chociażby w gronie czytelników tego forum i osób, które w poszukiwaniu jakieś WOSP-aukcji trafią na ArcaVir) to będzie pokazywał wszystkim jego złe strony? Otóż nie, wtedy nie miałby żadnych zysków. Pani Magda prawdopodbnie jest zatrudniona w Arce i wykonuje swoje zadanie, pewnie jej za to płacą (nawet gdy jest "fanbojem" to i tak złego słowa nie powie) - głupotą firmy byłoby gdyby płacili pani Magdzie za napisanie prawdy - "Dziękuję za zainteresowanie, ale nie warto zakładać na Waszym zacnym forum osobnego tematu! Nasz produkt jest tak beznadziejny, że szkoda o nim rozmawiać - przez 19 lat nie zapewni wam najmniejszej ochrony. Pozdrawiam, Magda z działu promocji ArcaVir". Ludzie, przecież na tym polega promocja w dzisiejszym świecie - czy słyszałeś kiedykolwiek w reklamie by ktoś stwierdził, że jego produkt jest słaby? Nie? No właśnie. Nie wiem po co tutaj snuć takie wywody.
Odpowiedz
#6
Piszę co sądzę o tym produkcie. W końcu mam prawo zamieszczać swoje zdanie i niniejszym to robię, nie moja wina że produkt jest taki jaki jest.
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości