Kaspersky Internet Security 2011 za darmo na 3 miesiace
#1
instalujemy i wpisujemy kluczyk DVEDJ-EGH59-BMZZU-7NPNN jest to specjalny testowy 3 miesięczny klucz

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
czy ten kluczyk mogę wykorzystać w dowolnym momencie,a i tak się przyjmie? Wink
Odpowiedz
#3
jeszcze będzie można z niego korzystać przez kilka miesięcy
Odpowiedz
#4
Czy klucz z KIS pasuje do KAV?
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#5
tylko do KIS
Odpowiedz
#6
Warto instalować? Jak myślicie?
Odpowiedz
#7
To chyba lekko pytanie nie na miejscu Smile
Odpowiedz
#8
shinjiru napisał(a):To chyba lekko pytanie nie na miejscu Smile

30 dni triala? To chyba 90 dni. Ja mam teraz dobry zestaw, i nie wiem czy zmieniać, ale chyba nie bo słyszałem, że dysk zwalnia. Dobra, ostatecznie odpuszcze rusakowi ;]
Odpowiedz
#9
zawsze mozesz zainstalować 30 dni triala a po tym okresie wbić kod i mieć w ten sposób ochronę na 120 dni Smile Każdy pakiet w mniejszym czy większym stopniu spowalnia operacje na kompie.
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#10
co jak co kaspersky dla mnie osobiście poległ i nawet za free go nie zainstaluje
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#11
Poległ na czym? Owszem to nie ten sam Kaspersky co kilka wersji wstecz i sam się do niego zraziłem ale to wciąż dobry AV a pakiet KIS należy do czołówki światowej.
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#12
poległ w mojej ocenie
zainstalowałem niedawno na kompie żony, działał w miarę dobrze przez dzień
rano załączyłem kompa i wszystko się uruchomiło (Win 7) ale po kilku minutach wywaliło takie niebieskie cośSmile wiesz o co chodzi

w między czasie dostałem lickę na kaspersky for mac i jakie było moje zaskoczenie jak po restarcie kompa bardzo zwolnił według mnie 2 krotnie
okazało się że zainstalowałem wersję z którą są problemy a która jest w normalnej dystrybucji - sic!
(wyczytałemz forum), zainstalowałem poprawkę i wszystko niby działało dobrze
Włączyłem Time machine do beckupu i tu się zaczęło wszystko psuć.
I jak się pojawił kernel panic na macu którego nie widziałem od kilku lat to oba kaspry wyleciały z hukiem z kompów
niestety kis kav nie dla mnie - blacklisted Grin
WIN11
Ventura
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości