Ashampoo Anti-Malware na 180 dni za FREE :)
#1
--->

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Smile
••• KASPERSKY Internet Security 2018  | ZEMANA AntiMalware 2 •••
Odpowiedz
#2
Może go sobie potestuję na dniach. Osobiście wolę jednak całego Emsisofta.
Odpowiedz
#3
Ale ten,nie muli,szybciej skanuje,i mam wrażenie,że więcej wykrywa,mimo tych samych silników+opcje których nie ma Emsisoft,np.Rootkit Detector-któryjest dodatkowo i można nim skanować dyski,bez upierdliwych okienek,że strona jest podejrzana,gdzie w gruncie rzeczy nie jest,i jest to błędna analiza ze strony Emsisoft-a.Mi bardziej pasuje,mam go na VMware i też jest ok.
Odpowiedz
#4
Wiesz co, z Tobą mi się najlepiej dyskutuje.
Nie uważam by Emsisoft blokował niepotrzebnie strony. Z moich obserwacji wynika że blokował głównie hosty reklamowe, montujące jakieś podejrzane ciastka i takie tam. Nie zablokował mi nigdy dobrej, pożytecznej witryny, ale miał problemy z odblokowaniem zablokowanej już.
Sprawdzę go na Virtual PC.
Odpowiedz
#5
Tak,jak piszesz właśnie,blokuje hosty reklamowe-o to mi właśnie chodziło(a napisałem że strony-drobna pomyłeczka),ma on w sobie opcję,żeby odblokować,już zablokowaną witrynę czy host,jak dobrze pamiętam,gdy wyskakuje to okienko,z tą właśnie informacją,klikałem na taką chyba"zębatkę" i wtedy Emsi się otwierał i dodawałem te ciastka do zaufanych.Odblokowywał to,dopiero po restarcie komputera,bo inaczej,nawet po dodaniu,że zaufane,ciągle to pamiętał.Sprawdź to,czy jak klikniesz na tą "zębatkę" czy na zielony ptaszek,bo nie jestem pewien.(ale chyba jak klikniesz,na zielony-to będzie pamiętał,na stałe,że to jest"be"),w każdym bądź razie ostatnia ikona na wyskakującym okienku,z blokowaniem hostu.(z tego co pamiętam).
Odpowiedz
#6
No jak tam, działa dobrze? Jak z obciążeniem, stabilnością i takie tam?
Odpowiedz
#7
Miałem go na Viście i było w miarę ok.,stabilność jest w porządku,nie obciąża drastycznie,wykrywalność ciągle dobra,teraz używa go Piotrex44-więc on może od siebie coś dorzuci,bo ja Vistę już wywaliłem z lapitopi, pozostaje virtual, a tam różne testuję na paczkach i zmieniam.
Odpowiedz
#8
Mam go teraz zamiast Avasta 6 beta...nie rozczarowuje i mam wrażenie, że im dłużej działa tym robi to sprawniej. Poza tym wydaje mi się, że znacznie szybciej w porównaniu z Avastem wczytują się strony i mam lepszy transfer przy ściąganiu plików. Póki co...bardzo ok.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#9
ichito polecam Ci bo wykrywalność na wysokim poziomie narazie używam go jakiś przeszły mięsiąc..jedyna wada jak dla mnie to lubi ram,szkoda że nie po polsku no i przydała by się opcja wysyłania plików do analizy..ale to co najważniejsze wykrywalność to prawie zawsze w pierwszej trójce się znajduje w wykrywalności.
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
#10
ichito napisał(a):Mam go teraz zamiast Avasta 6 beta...nie rozczarowuje i mam wrażenie, że im dłużej działa tym robi to sprawniej. Poza tym wydaje mi się, że znacznie szybciej w porównaniu z Avastem wczytują się strony i mam lepszy transfer przy ściąganiu plików. Póki co...bardzo ok.

A Ty Ichito jesteś Pro i bawisz się w jakieś Ashampoo Smile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#11
Piotrek, a nie ma funkcji wysyłania plików do analizy? w Emsisoft jest.
Odpowiedz
#12
Wolę instalnąć okrytego hańbą Prevxa.
Ashampoo robi już wszystko co może: pakiet biurowy, CAD, antywirus, firewall, przyspieszanie, katalogowanie zdjęć, masa softu...
ashampooware Grin
Odpowiedz
#13
Nie ma funkcji wysyłania plików do analizy w Ashampoo A-M,bo pobierają bazę z Emsisoft-jak użytkownicy tego softu wrzucają pliki do analizy,osobiściekorzystam z Ashampoo Photo Commander i jest rewelacyjny,nie wiem skąd uprzedzenia do tej firmy,kilka produktów jest bardzo dobrej jakości i tyle.
Odpowiedz
#14
a ja dodatkowo korzystam z ashampoo burning studio świetny i dużo lżejszy od nera.co do Emsisoft Anti-Malware to dla mnie trochę powolny i jeszcze bardziej lubi ram.więc pozostałem przy A-A-M
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
#15
mam pytanie, bo próbuję updateować bazy sygnatur,a wyświetla mi,że mam przedłuzyć licencje, kiedy w informacji o licencji mam coś takiego

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

...chyba,że coś jest nie tak z moim angielskim:crazy:
Odpowiedz
#16
shinjiru napisał(a):chyba,że coś jest nie tak z moim angielskim:crazy:


to chyba jest właśnie to.

podsumowując/wskrócie - jest to informacja, która mówi, że Twoja licka jest ważna jeszcze przez "9829" dni.

P.S. jeśli ten box pojawia się to przy każdym update-cie to jedno trzeba przyznać producentom - ktoś z grupy odpowiedzialnej za usability-engineering najwyraźniej zaraz po urodzeniu wypadł lekarzowi z rąk głową prosto na płytki i tak mu zostało.


Dodano: 21 lut 2011, 2011 01:50
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#17
czyli wychodzi na to,że jakiś błąd programu...[sprawdziłem ze słownikiem Craze albo może do nich napisać?
Odpowiedz
#18
Meir...miło, że tak o mnie myślisz, ale to nie mój komp i dlatego ma być zrozumiały nie dla mnie Smile Poza tym Ashampoo "wyjechał" już...zamrażał mi dziwnie Free Commandera i trudno było po nim nawigować czy otwierać pliki...szkoda, bo to solidny program, ale jak widać na słabszym komputerze ma swoje wyskoki.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#19
no i licki też tanio mają bo 36,26 zł na rok


Dodano: 22 lut 2011 00:02

no i wreszcie wersja PL A-A-M
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
#20
ASHAMPOO A-M ponownie za darmo... tylko nie wiem na jaki okres czasu jest to promo ? ->

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

••• KASPERSKY Internet Security 2018  | ZEMANA AntiMalware 2 •••
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości