Super Sterownik czy to legalny pogram ?
#1
ten cały Super Sterownik wygląda mi jakoś podejrzanie wygląda jak Driver Genius aktualizacje także pobiera ze strony Driver Geniusa
ale Driver Genius nie ma żadnych rebranderowanych wersji
producent ma tez inny program w swojej ofercie PrzyśpieszKomputer który jest najprawdopodobniej oszustwem i myśle że ten cały
Super Sterownik to nielegalna przeróbka Driver Genius co o tym myślicie ?
Odpowiedz
#2
Faktycznie dziwnie to wyglada... a te wszystkie ''niby nagrody'' (m.in. softpedii) ze strony na ktorej mozna dokonac zakupu programu
wydaja sie byc bujda... na zadnej z tych stron nie znalazlem tego programu.
Nie instalowalbym tego ''cuda'' :)
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#3

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

hmmm ponad 7k pobrań.
Vences
Odpowiedz
#4
Miałem go na Viście,pobierał stery do laptopa,wszystko było ok.,nie zauważyłem,aby wciskał mi syf do laptopa,jedyne co mu nie wyszło to ster do dźwięku,niby pobrał nowszy,ale sknocił dźwięk,bo subwoofer w laptopie przestał działać i 2 głośniki.Po wgraniu swojego oryginalnego wróciło wszystko do normy(4+subwoofer,dolby surround).
Odpowiedz
#5
Porównałem sobie strony obydwu programów tej firmy...na każdej z nich poleca program pani "Marta z Katowic"...nawet fotografia ta sama. A program Przyspiesz Komputer jako żywo przypomina program Uniblue SpeedUpMyPC. Z wykazanych "nagród" tylko jeden link (paulspicks.com) prowadzi do strony, na której jest opis programu...na pozostałych czyli getabest.com i downloadnew.org w ogóle nie znalazłem tego programu...na Softpedii już nie szukałem Smile Pomijam fakt, że jedynie Softpedia jest znaną strona pośród wszystkich wymieniony...reszta to jakieś mniej mi znane portale...właściwie to w ogóle nie znane, a przez kilka lat sporo się ich naoglądałem.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#6
Nie instalowałem tego progsu"Przyspiesz Komputer",wiem ,że to ściema i badziew,ale Super Sterownik-chodził bez zarzutu,zresztą,można zamiast tego,Driver Genius zainstalować,a między nami-najlepiej wgrywać sterowniki do sprzętu ze strony producenta-tradycja nakazuje,a nie później płacz,że coś nie tak.
Odpowiedz
#7
Super Sterownik chodził bez zarzutu bo to jest przeróbka Driver Genius korzysta tez z baz Driver Genius wiec tak samo sterowniki wyszukuje ale czy program jest oryginalny to juz inna sprawa
płatności wyglądają bardzo podejrzanie na stronie nie ma ceny opcja zakupu dostępna jest dopiero z poziomu programu i tak pierwsza cena to 59 złotych a jak już sie zdecydujemy to jest już złotych 71 bo dochodzi podatek VAT...
Odpowiedz
#8
Zapytałem o ten program bezpośrednio u twórcy Driver Geniusa. Oto odpowiedź:

"It is a white lable version program of our Driver Genius. They are the same program with diferent names. Usually the white lable program is a lower version one of Driver Genius.
We suggest you should buy our Driver Genius on our own website at

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

. Thank you."


Czyli Supersterownik.pl jest w zasadzie legalny i można go kupować, choć jak widać producent "oryginału" sugeruje własne rozwiązanie.

---
White Label Software(

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

):
"A product or service [...]where the provider of the service purchases a fully supported product from another source, then applies its own brand and identity to it, and sells it as its own product. The purchaser assumes the seller is selling its own product. "
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości