Wpadka kaspersky lab
#1
nie wiem czy temat był przerabiany na forum, ale dzisiaj natknąłem się na taki oto link:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



co o tym sądzicie? warto się przejmwoać?
Odpowiedz
#2
Co za głupoty.
Avast! Free 5.1.889 + Zemana AntiLogger 1.9.2.243
Odpowiedz
#3
Fajna reklama Nortona.
A przy okazji, może ktoś wejść na stronę mks-a?
Dostaję komunikat: Problem z polaczeniem z baza danych.
Pan Szklarski? ->

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#4
@asg

Ja też dostaję taki komunikat.
Avast! Free 5.1.889 + Zemana AntiLogger 1.9.2.243
Odpowiedz
#5
Ty Krzysiekx nie musisz się przejmować...przecież nie używasz Kaspra Grin

A Pan Szklarski zawsze wypisywał u siebie fantasmagorie Smile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#6
arc9 napisał(a):@asg
Ja też dostaję taki komunikat.

Więc to chyba już...
Odpowiedz
#7
co już? Zmiana nazwy antywirusa.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#8
Plati napisał(a):co już? Zmiana nazwy antywirusa.


Mks vir zmienia nazwę?
Avast! Free 5.1.889 + Zemana AntiLogger 1.9.2.243
Odpowiedz
#9
Kaspersky ostatnio ostro wpada :F

Ostatnio przecież, pod linkiem downloadu Kasperskiego na oficjalnej stronie był FakeAV.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#10
Ktoś kto pisze w ten sposób (tzn. nie jak dziecko), kto ma tyle postów, jest adminem i na dodatek daje tą klauzulę:

Cytat: Ja, Krzysztof Jacek Szklarski, rozumiejąc powagę sytuacji, w pełni biorę za swoje słowa i czyny pełną odpowiedzialność prawną, finansową oraz moralną oraz za skutki wynikłe dla firmy Kaspersky Lab z publicznie postawionych jej zarzutów


chyba nie rzucałby słów na wiatr... Sam nie wiem.
Odpowiedz
#11
Fakt historyczny jednak istnieje, kod źródłowy wyciekł do sieci (mój komentarz, napisany podobno w Delphi i C, nic dziwnego że taki trochę wolny jest). Może chciał po prostu, po ludzku dobrze.
Odpowiedz
#12
"Zanim podejmę dalsze kroki, działania, uprzejmie proszę wszystkich Internautów o pobieranie i instalowanie jednego z programów: Norton™ Internet Security 2011, Norton™ AntiVirus 2011 lub Norton 360™ w wersji 4.0."

Jeszcze czego... Wygląda mi to na reklamę ;]
Odpowiedz
#13
bez komentarza
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#14
lukasamd napisał(a):Ktoś kto pisze w ten sposób (tzn. nie jak dziecko), kto ma tyle postów, jest adminem i na dodatek daje tą klauzulę:
Cytat: Ja, Krzysztof Jacek Szklarski, rozumiejąc powagę sytuacji, w pełni biorę za swoje słowa i czyny pełną odpowiedzialność prawną, finansową oraz moralną oraz za skutki wynikłe dla firmy Kaspersky Lab z publicznie postawionych jej zarzutów

chyba nie rzucałby słów na wiatr... Sam nie wiem

asg napisał(a):Fajna reklama Nortona.
...
Pan Szklarski? ->

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Pan Szklarski jest osobą, jak by to powiedzieć, kontrowersyjną :crazy:
Odpowiedz
#15
SG powinno wystosować ładne, prowokacyjne pismo do judżina w zamian za pomoc otrzymać 2 darmowe licencjeCool

ja nie używam kaspra ale i tak zmieniłem na nortona - Ty też nie czekaj - zmień swojego AV jeszcze dziś!
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#16
bierni napisał(a):SG powinno wystosować ładne, prowokacyjne pismo do judżina w zamian za pomoc otrzymać 2 darmowe licencjeCool


To pisz Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#17
Eru napisał(a):To pisz Tongue


ja jestem zwykłym użytkownikiem - pismo powinno iść od zarządu bądź władzSuspicious

P.S. swoją drogą jak na takiego geniusza marketingu to

a) trochę dziwnie układa zdania
b) najpierw niszczy kaspra, nakłania do kupna nortona a na koniec oferuje swoją wspaniałą pomoc judżinowi twierdząc, że dosłownie "obróci kota ogonem" - cóż za bezczelny typekSuspicious
c) czy mi się tylko wydaje czy on siebie oficjalnie nazwał prostytutką?
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#18
Szklarski może prawdę mówi,albo chce zaszkodzić firmie Kaspersky, i reklamuje to,czego nie powinien w takiej sytuacji-inne oprogramowanie,chyba jest na usługach Nortona,albo tak się podniecił tym produktem,że go wciska wszędzie gdzie się da,dla mnie to artykuł typu....bójcie się i pobierajcie inne av,coś mu siadło lekko na.....
Odpowiedz
#19
sprawa jest jasna jak słońce - drogie panie przecież to jest oczywiste.

jeśli myślicie, że koleś pracuje w PR nortona tylko dlatego, że oczernia kaspra i nakłania do zainstalowania nortona to jesteście w błędzie. czym jest norton? największym konkurentem kaspra na rynku komercyjnym. co robi KJS? celowo obrzuca kaspra oferując nortona, myśląc że PR kaspra wystraszy sięi zgłosi do niego z prośbą o pomoc w odzyskaniu dobrego wizerunku firmy. w najgorszym wypadku zgłosi się do niego PR nortona z prośbą o próbę eksterminacji konkurencji. na moje oko to on ma problemy emocjonalne i szuka dobrze płatnej pracy polegającej wyłącznie na kłamaniu i wydaje mu się, że znalazł idealną okazję. ujmując rzecz w podsumowanie - przekonanie o opiniotwórczości skłoniło go do napisania tych wymiocinCool
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#20
ten facet przy pomina mi jednego polityka polskiego z zachowania i głupot które wygadujeSmile
WIN11
Ventura
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości