Tłumacz i słownik języka angielskiego
#1
Witam,

Poszukuje dobrego programu, tłumacza, który to przetłumaczyłby słówka, zdania na język polski przy czym chciałbym aby program również posiadał funkcje odczytu głosowego w języku angielskim .Znacie jakieś programy ?

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#2
Google Translator jest bardzo dobrym tłumaczem, postępy jakie poczynił w 2010 są bardzo duże. Dodatkowo posiada funkcję odczytu głosowego po polsku i po angielsku, więc myślę, że warto się nim zainteresować.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#3
Dzięki wielkie Smile Jeżeli znacie inne, lepsze, proszę o poradę .
Odpowiedz
#4
Translatica kiedyś używałem jednej z poprzednich wersji i dosyć dobrze tłumaczył

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


albo ABBYY Lingvo ale to bardziej słownik niż tłumacz nawet w nim jakiś program do nauki angielskiego jest

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#5
Venom vel Jaśmin 22 nie osłabiaj mnie Grin
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#6
A skąd wiesz, że się nie uczę ?Tongue Tłumacz/słownik wspomaga naukę...
Odpowiedz
#7
Meir napisał(a):Venom vel Jaśmin 22 nie osłabiaj mnie Grin

To chyba niemiecki Grin.
Najlepiej jednak mieć duży profesjonalny słownik papierowy.
Odpowiedz
#8
Eugeniusz napisał(a):
Meir napisał(a):Venom vel Jaśmin 22 nie osłabiaj mnie- bierz się za naukę angielskiego...w maju Austria i Niemcy otwierają rynki pracy-będzie jak znalazł Grin

To chyba niemiecki Grin.

Oj Gieniu,Gieniu...nie przyszło Ci do główki,żew każdym państwie (oprócz Polski Smile ?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#9
English translator wg mnie jest najlepszy. Meir w Austrii ciężko porozumieć się po angielsku. Większość tylko niemiecki, czasem się znajdzie ktoś kto coś po angielsku powie. Nawet jak potrafią angielski to nie przyznają sie do tego i tylko niemiec, niemiec Tongue
Odpowiedz
#10
Translatica jest nawet OK, ale czasami się myli dość znacznie i tłumaczy w stylu Kali pić, kali jeść.
Google Translator jest obecnie imo najlepszy.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#11
ELWIS1 napisał(a):English translator wg mnie jest najlepszy. Meir w Austrii ciężko porozumieć się po angielsku. Większość tylko niemiecki, czasem się znajdzie ktoś kto coś po angielsku powie. Nawet jak potrafią angielski to nie przyznają sie do tego i tylko niemiec, niemiec Tongue

Tak ? Co za naród Smile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości