Acronis True Image - opinie
#1
Używam Acronisa,szybki też jest,nie narzekam,zawsze poprawny,niezawodny.Gości u mnie już 2 lata i przez ten czas nie zawiódł.
Odpowiedz
#2
andrzej76 napisał(a):Używam Acronisa,szybki też jest,nie narzekam,zawsze poprawny,niezawodny.Gości u mnie już 2 lata i przez ten czas nie zawiódł.

popieram, też używam Acronisa w wersji bootcd
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#3
U mnie Acronis True Image Home 2011. Uaktywniona funkcja Acronis Startup Recovery Manager- bardzo użyteczna Wink
avast! Internet Security 6 + Malwarebytes' Anti-Malware
[Obrazek:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
Odpowiedz
#4
ja się na Acronisie przejechałem i straciłem 6 płyt :f
Odpowiedz
#5
U mnie takich problemów nie ma Grin
avast! Internet Security 6 + Malwarebytes' Anti-Malware
[Obrazek:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
Odpowiedz
#6
Jakich 6 płyt CD?Robisz 1 płytę botowalną z Acronisem.Wcześniej jednak wyodrębniasz z dysku ileś Gb i robisz go jako logiczny,robisz backup partycji systemowej na tej partycji,(oczywiście Acronisem) tworzysz 1 płytę botowalną w Acronisie i finito,możesz tak jak martinez2006 pisze-włączyć recovery manager w programie i wtedy bez płyty nawet przywrócisz system-pod warunkiem,że nie skopiesz systemu tak,że go nie odpalisz,bo wtedy i wyłącznie tylko z płyty go przywrócisz.Program świetny,prosty,niezawodny.
Odpowiedz
#7
Mam box Acronis True Image Home PL 2010 , którego nie używam, bo pokazuje, że mam jakieś błędy na partycji systemowej i przy odczycie mogą być błędy. Nie ma tego w innych programach i testowanym ATIH 2011. Także nie wiem...
Odpowiedz
#8
To ja się tyle namęczyłem żeby był konkurs z nagrodami w naturze... Wink
U mnie Acronis działa świetnie, tyle że interfejs ma wolny. Ale ogólnie kombajn niezły.
Odpowiedz
#9
Świetny program nie raz postawił mi system..padł mi dysk kupiłem nowy użyłem przywracania Acronis i mój nowy dysk jest identyczny jak stary tzn:rozmieszczenie plików,partycje. a wszystko szybko i sprawnie bez żadnych instalek windowsa itp.prawdziwy kombajn..pozdro
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
#10
Acronis bardzo dobry soft. Używam od kilku lat Smile.
avast! Internet Security 6 + Malwarebytes' Anti-Malware
[Obrazek:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
Odpowiedz
#11
Venomx używa/ł i sobie chwalił Wink


Jak tak ten program chwalicie to może sam sobie wypróbuje Wink
Odpowiedz
#12
jest jakaś wersja bezpłatna Acronisa? Najlepiej w języku polskim.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#13
plati nie znam takiej wersji
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#14
Plati napisał(a):jest jakaś wersja bezpłatna Acronisa? Najlepiej w języku polskim.

Jest bezpłatna wersja personal z PCWK
Odpowiedz
#15
Eugeniusz napisał(a):
Plati napisał(a):jest jakaś wersja bezpłatna Acronisa? Najlepiej w języku polskim.

Jest bezpłatna wersja personal z PCWK


a tak jest. Wall
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#16
No jest, a raczej była. Taka ograniczona, promocyjna z PC World Komputer. To samo co Macrium, tyle że w wykonaniu Acronisa.

Używał ktoś wirtualizacji w ATI?
Odpowiedz
#17
właśnie przymierzam się do kolejnej próby zrobienia backupu dysku, bo chce sobie poinstalować różne systemy by je obejrzeć i zobaczyć jak się na nich ''jeździ''Grin pewnie kiedyś już o to pytałem,ale co tam zapytam raz jeszcze, może tym razem ''załapię'', o ile ktoś mi to należycie wyjaśni... jak właściwie acronisem poprawnie backup zrobić? mam ściągnięty obraz iso AcronisMedia... ale nie wiem...[podobno właśnie trzeba jakiś obraz iso zrobić bo inaczej nie wczyta zrobionej kopii, czy coś]bo chciałem zrobić kopię dysku C z windows7 i resztą programów, ale nie bardzo wiem teraz jak... [chciałbym ta kopię zrobić na dysku zewnetrznym]czy ktoś mógłby mnie poprowadzić jak to zrobić poprawnie, by móc potem z tej kopii przywrócić owe dane? czy tez dysk?
Odpowiedz
#18
Jak masz chwile czasu Shinjiru (ok. 15 - 30 minut) to mogę ci co nieco wytłumaczyć.
Odpowiedz
#19
Ups...sorka,ze dopiero teraz odpowiadam (dzieki za propozycje andrew ^^ jednak mialem farta i mialem poradnik do acronisa i tam bylo wszystko opisane Tongue) [pisze z JUnixa lol nie mam pl znakow bede musial ustawic(?)]zrobilem sobie partycje acronisa, nagralem iso acronis menager zrobilem dwa razy kopie partycji i na probe przywrocilem i dziala muhahaha windows 7 black edition jest szybki i to bardzo, ale sie czesto wyswietla [brak odpowiedzi]zobacze teraz to cos... potem moze fedore i minta... hm... ale ja skacze po tych Osach...a zaden nie spladrowany lol
Odpowiedz
#20
ale się dziś wkurzyłem odpalam acronisa z płyty tworze strefe secure zone mieli dłuzszą chwile dyskiem dobra jest no to przchodze do tworzenia kopii systemu a tu niemiła niespodzianka w secure zone nie da się zapisać kopii:crazy:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości