ArcaVir Antivirus Protection 2011 w PCF 03/2011
#1
W najnowszym numerze PCFormatu (tj. 03/2011) jest dorzucona pełna wersja ArcaVir Antivirus Protection 2011 na pół roku (na okładce piszą że rok, ale jak chcemy mieć na tyle to trzeba jeszcze by kupić nr 09/2011).
Nie ma żadnej rejestracji online, po prostu instalujemy z płyty i mamy (chyba, bo nie instalowałem i bynajmniej nie zamierzam).
Odpowiedz
#2
Ja mam jeszcze numer 2/11 PCFormatu Wink Pewnie w 3 chwalą ArcaVir, co? Tak dla hecy sobie potestuje ten av jak najnowszy numer wpadnie w rękę
Odpowiedz
#3
zauważyłem że ostatnio ostro promują Arcavira w Azji tam jest wylęgarnia virusów to może wykrywalność wzrośnieGrin
Odpowiedz
#4
haha dobry dowcip Craze jak wzrośnie to pewnie o 5-10%
Odpowiedz
#5
Naprawdę promują Arcavira na Azję. Na wildersach pisze nawet taki użytkownik "Arcavir Asia".
Zamiast takich przedsięwzięć, mogliby na powaznie poprawić wykrywalność tego antywirusa a oni ciągle bawią się z użytkownikami tego programu.
a tak, niestety, dodają tego AV do gazety...
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości