Avira - co do niej?
#1
Witam, w kolejnym etapie moich testów przyszedł czas na Avirę. Jaki firewall do niej wybrać?
"Jak to mówi premier Pawlak - uszczknąć sobie"
Norton ConnectSafe®
Odpowiedz
#2
jeśli miałby to być darmowy to polecam Comodo.a cóż to za testy prowadzisz??
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
#3
Każdy AV z osobna testuje, na pendrive mam 8gb różnej masy syfu. Od a do z. Każdym z programów skanuję i porównuję. Na razie przetestowałem Nortona IS 2011, F-Secure IS 2011, KIS 2011, Eset SS, Avast 5.1 Free, teraz czas na Avirę.
"Jak to mówi premier Pawlak - uszczknąć sobie"
Norton ConnectSafe®
Odpowiedz
#4
Norton wypadnie słabo bo inaczej działa niż inne a mianowicie dużo sonar wyłapie jak się będzie uruchamiać(niebezpieczne) te wirki.zapraszam też do testowania codziennych paczek (świeżynek) robaczków Grinudostępnianych przez tommy504
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
#5
Norton już jest po testach i zdradzę że nie wypadł tragicznie. Inne propozycje firewalla?
"Jak to mówi premier Pawlak - uszczknąć sobie"
Norton ConnectSafe®
Odpowiedz
#6
Przecież tutaj masz listę:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#7
donq napisał(a):Każdy AV z osobna testuje, na pendrive mam 8gb różnej masy syfu. Od a do z. Każdym z programów skanuję i porównuję. Na razie przetestowałem Nortona IS 2011, F-Secure IS 2011, KIS 2011, Eset SS, Avast 5.1 Free, teraz czas na Avirę.


Jak skończysz swoje testy to koniecznie przedstaw nam ich wynikSmile
••• KASPERSKY Internet Security 2018  | ZEMANA AntiMalware 2 •••
Odpowiedz
#8
No, po to głównie je robię Smile Na komputer testowy wrzuciłem COMODO Firewall, który tak mi się spodobał że zagościł na użytkowym laptopie. Dziękuję za poradę, piotrex44 - dzięki!
"Jak to mówi premier Pawlak - uszczknąć sobie"
Norton ConnectSafe®
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości