NIS 2011 - Norton Account
#1
Witam,

mam NIS2011 z DP licencja 160dni. Konto Norton Account utworzyłem, produkt widnieje na liście.
Wszytko jest git, tylko ciągle wyskakuje mi logowanie do Norton Account- to notoryczine wyskakujące okno już mnie wkurza na maxa!

Można to idiotyczne (bo inaczej nie powiem) logowanie jakoś uspokoić?
Odpowiedz
#2
Oczywiście...zaloguj się jeszcze raz...podając inne dane Smile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#3
Generalnie produkt jest zarejestrowanych na koncie A, czy problem rozwiąże tylko zalogowanie na konto B?
Mam się zarejestrować czy zalogować podając inne dane?
Bo mam też drugie Norton Account (konto B)- nie mam na nim podpiętych produktów.
Odpowiedz
#4
o ile mi wiadomo to to konto jest po to by mieć lepszy support do Nortona przynamniej tak gzieś to wyczytałem
czyli nieważne z jakiego konta się zalogujesz jak masz konto to po prostu się zaloguj
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#5
No to się logowałem... nie raz nie dwa. Tylko że to logowanie wyskakuje mi co chwilę.
Co z tego że się zaloguję, dam zapamiętaj mnie, skoro po chwili znowu Norton chce się logować.

Tym razem zalogowałem się na inne konto - to bez podłączonych produktów.
Zobaczymy co wyjdzie. Zrobię klika restartów itp.
Odpowiedz
#6
jak jest dobrzeteraz po zalogowaniu
bo jak nie to coś chyba jest nie tak
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#7
Niestety zalogowanie się do innego Norton Account nic nie daje. Pociągnąłem dodatkowo system CCleaner''em.
Logowanie znowu się pojawia. To jest bardzo upierdliwe.

---edit
Zrobiłem reinstalkę całego NIS 2011 - sytuacja się wyjaśniła. Wszystko wróciło do normy. Generalnie podsumowując NIS 2011 załapał u mnie dużego minusa.
Odpowiedz
#8
U mnie kiedyś nie chciał działać tryb cichy. Po włączeniu gry pokazywało się okno główne Nortona i tyle. Reinstalowałem, czyściłem, żadnych rezultatów.
Odpowiedz
#9
u mnie wcześniej norton 2011 był błąd po aktualizacji tez wyskakiwało okno z Norton Account
Arch + router z firewall + Iptables
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości