PC Tools i ciągły reconnect
#1
Wrzuciłem sobie dla testów PC Tools Firewall Plus i mam dosyć nietypowy problemy. Wszystko niby działa ok, ale po WTW widzę, że co kilkadziesiat sekund program (WTW) traci połączenie z siecią i musi łączyć się ponownie, co komunikuje mi kilko oknami o multilogowaniu.
Reguła dla aplikacji jest ok, zresztą sprawdzałem również na pełnym dostępie i jest to samo.

EDIT:
To samo mam przy kliencie FTP, SSH i podobnych. Definitywnie PC Tools robi ciągłe reconnecty.
Odpowiedz
#2
A po wyłączeniu zapory to samo?
BTW: link w podpisie nie działa
Odpowiedz
#3
Po wyłączeniu zapory wszystko jest ok.
Odpowiedz
#4
Na forum PC Toolsów znalazłem coś o błędach w połączeniu do sieci...może coś pomoże

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

!

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#5
Niestety nie udało mi się tego rozwiązać, próbowałem różnych ustawień, również wbudowanego HIPSa, ale ciągle rozłącza :/
No nic, chyba spróbuje ponownie po następnym update PC Toolsa.
Odpowiedz
#6
Heh. mam ten sam problem. Gram w gre MMO i co pare minut wyrzuca mnie z servera a wbić się jest niełatwo. Niestety jedynym sposobem jest całkowite wyłączenie zapory...
WINDOWS XP, SPYSHELTER FREE, PC TOOLS FIREWALL
Kontakt GG :371980, EMAIL: [email protected]
Odpowiedz
#7
No niestety. Coś za coś. Ja mam taki problem z moim operatorem, od początku lutego ciągle coś modyfikuje i czasami wyrzuca mnie z gier online.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#8
Windows 7 sp1 = zrywa polączenie co ok 15mb,można przeczytać o tym na forum pctools,trzeba czekać na poprawkę i tyle.
Odpowiedz
#9
No to pozostaje na razie go sobie podarować, a szkoda, bo bardzo przypadł mi do gustu interfejs no i jak już poprawią to chyba zagości na dłużej u mnie.
// Porzuciłeś Linux Mint? //Plati
Odpowiedz
#10
Jeśli pozostawiłeś PCTOOLStak jak jest,czyli bez reguł w oparciu tylko o filtrowanie IDS,to widocznie ,coś mu się nie zgadzało w pakietach powrotnych od tego komunikatora,dlatego być może rozwiązanie to zaznaczenie Pytaj dla IN i OUT i zastosowanie konkretnych reguł.
Odpowiedz
#11
Tak mam Wink
WINDOWS XP, SPYSHELTER FREE, PC TOOLS FIREWALL
Kontakt GG :371980, EMAIL: [email protected]
Odpowiedz
#12
Na forum PC Toolsa są dostępne zmienione sterowniki, które powinny usuwać ten (i nie tylko ten) problem.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Nie testowałem jeszcze jakby coś, więc nie wiem jak to wygląda.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości