ITUNES - wgrywanie plików z dysku do Ipoda ?
#1
Witam,

Do jasnej cholernym odpałiłem tego idiotycznego Itunsa i za cholerę nie wiem jak muzykę, wszelkie pliki przerzucić z dysku do Ipoda ? Czy ktoś jest w stanie mi to wytłumaczyć ? Jaką opcję gdzie i co wybrać ? Przepraszam za język ale 20 minut nad tym ślęczę i nadal nie wiem...
Odpowiedz
#2
musisz zaznaczyć w opcjach w itunes ale nie ustawieniach że chcesz ręcznie przeżucać
spróbuj przeciągnąć na swojego ipoda dane pliki
lub zsynchronizuj
masz ja pierd...... to już jest żenada, ale masz:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

WIN11
Ventura
Odpowiedz
#3
Żenada to jest aplikacja Itunes . Dzięki .
Odpowiedz
#4
venomx nie umiesz to się nie bierz
albo jak się nauczyć ją obsługiwać to dopiero komentuj
zgodzę się w jednym na windzie tunes to żenada na macu jak dla mnie bajka, ale to dla mnie
pozdro i się zabierz do roboty
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#5
Pytanie zasadnicze : Nauczyłem się wrzucać piosenki, jednakże jak na razie pojedyczno, czy w tym programie można w ogóle wrzucać całe foldery czy każdy utwór mam przerzucać pojedynczo ?
Odpowiedz
#6
tak można dałem Ci tutorial
z shiftem bodajże zaznaczasz albo łapiesz okładkę i przenosisz na ikonkę ipoda
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#7
Dzięki !
Jeszcze tylko jedno pytanie : Jeżeli chcę stworzyć nowy katalog ? To w jaki sposób ? Chciałbym móc zgrać grę z dysku do Ipoda ale nie widzę odpowiedniej kategorii/katalogu .
Odpowiedz
#8
gdzie katalog?
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#9
Katalog chciałbym stworzyć w Itunes,np : gry .
Odpowiedz
#10
nie robiłem tego
mnie wystarczy to co jest czyli zakładka programy
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#11
U mnie nie ma programów i nie wiem jak ten katalog stworzyć ? Po prostu mam jedną grę ale nie nadaje się do żadnej kategorii i nie mogę jej nigdzie skopiować .
Odpowiedz
#12
jak to?
skąd kopiujesz z ipoda
to nie kopiuj tylko zsynchronizuj sobie ipoda
on wtedy wykryje że nie ma tej gryw bibliotece itunes i umieści w katalogu programy
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#13
Umieściło w programach, jednak teraz muszę dodać do folderu rzeczywistego ( urządzenia Ipod ) i tutaj nie ma żadnej odpowiedniej kategorii i nie mogę tego zsynchronizować .
Odpowiedz
#14
przecież masz w ipod chyba nie


Dodano: 23 lut 2011, 2011 22:57

mam dla ciebie link i sobie popatrz na filmik:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

WIN11
Ventura
Odpowiedz
#15
Dzięki .
Odpowiedz
#16
mam nadzieję że zgłębisz wiedzę
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#17
Polak - wiem w czym rzeczy. Aby móc wgrywać wszelkie aplikacji, gry do Itunes-Ipod trzeba trochę pokombinować :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Z czystym sumieniem polecam aplikacje : Installous Dzięki tej aplikacji możesz wyszukać każdą grę, program i bezpośrednia ściągnąć na swojego Ipoda Smile - Świetna rzecz !

Nie wiem tylko jak wgrywać z dysku obrazki, tapety ? Itunes po wybraniu pliku jpg nie oddaje do listy . W jaki sposób wgrywa się obrazki ?
Odpowiedz
#18
jako zdjęcia pewnie
ty piracieSmile
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#19
Zainstaluj sobie koniecznie Installous ! Niezły bajer .
Co do tych zdjęć to nie wiem...? W moim przypadku Itunes nie posiada folderu zdjęcia .
Odpowiedz
#20
u mnie też nie, ale w macu jest coś takiego jak biblioteka zdjęć w programie iphoto, z tego programu zdjęcia są synchronizowane do mojego iphona, pewnie w windzie musisz sobie w itunes wskazać folder ze zdjęciami i też zsynchronizować
ale ja używam oprócz tego jeszcze tego programu do przenoszenia zdjęć plików i innych perdół

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

WIN11
Ventura
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości