Kaspersky Internet Security 2012 First Beta Review
#1
Kaspersky Internet Security 2012 First Beta Review by safegroup.pl

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#2
super ciekawe czy chmure dadza do kaspra coś wiadomojakie maja byc nowości wprowadzone?
Odpowiedz
#3
tachion napisał(a):super ciekawe czy chmure dadza do kaspra coś wiadomojakie maja byc nowości wprowadzone?


Ma być integracja z KNS (Kaspersky Security Network), przynajmniej częściowa, wysłane "podejrzane obiekty" będą na liście "processed" oczekującej na werdykt, ponadto już z prawokliku można podejrzeć wykonywalne pliki i zobaczyć kiedy gościły w KSN i ile osób tych programów używa, a to jest dużo. Na filmiku widać jak specjalnie ściągnąłem 1 świeżynkę i w KSN jest licznik 0 Grin lepiej najpierw wysłać do labu

Trzeba poczekać do końca marca, bo dopiero załączą pełne funkcjonowanie KSN, tak pisze na forum kaspra.
Na razie nie można wysyłać z kwarantanny, tzn. chyba można, ale trzeba adres ręcznie wpisywać, bo jest nie wrzucony.
Na filmiku widać, że nie uruchamiam "Safe Run for Applications", bo miałem zwiechę, coś jeszcze jest nie dograne.
Taa, na full scanie się przywiesił, na forum kaspra mówią że potrafi być nawet bluescreen.

To są wszystko pierwsze wrażenia...
Ja już swój błąd wysłałem do poprawy (traces)
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#4
widzę że jak się rozpędzi ze scanem to zatrzymać go nie można istny wariat Grin
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
#5
Swoją drogą czym nagrywasz ? Grin
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#6
Super Tommy...ale mnie najbardziej interesuje czy jest lżejszy od NIS-a Tongue ?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#7
Nagrywarka to Camtasia, niezła jest. Nagrywane na natywnym systemie, jak ktoś chce szczegóły to [email protected](1600FSB)_4GB-DDR2(1066)
@Meir, nie tylko kasperskiego będę nagrywał, NIS też kiedyś trafi na listę Tongue
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#8
Wiem, że to jest pierwsza beta, ale ciekawi mnie obciążenie jakie generuje... Jak wypada na tle wcześniejszych stabilnych wersji, tj. 9.XX i 11.XX ?
••• KASPERSKY Internet Security 2018  | ZEMANA AntiMalware 2 •••
Odpowiedz
#9
Czyli używasz tego co ja tommy Grin
Myślałem że czegoś innego więc chciałem wiedzieć czego np Wink
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#10
jasiekkidawa napisał(a):Wiem, że to jest pierwsza beta, ale ciekawi mnie obciążenie jakie generuje... Jak wypada na tle wcześniejszych stabilnych wersji, tj. 9.XX i 11.XX ?


Na filmiku widać że GUI chodzi żwawiej niż w wersji 2011. Ale to jest pikuś. Mnie ciekawi jak to będzie jak przeskanuję np. 100, albo 500 plików i jak wtedy się GUI zachowa. Tu jest największe mulenie. A drugie to jak przeglądanie zaufanych aplikacji. Jak skopiują pomysł z v2010 i może go jeszcze ulepszą to będzie gitara.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#11
No nawet ładnie to wygląda a o performance raczej się nie martwię. U mnie każdy KIS chodził jak burza, nawet podczas full skanuSmile))
Ps. dobrze, że niczego nie komentowałeś, bo przy tej muzyce nie dałoby się tego słuchaćSmileTak przynajmniej mogłem to ściszyćSmile))
Vences
Odpowiedz
#12
Nie będę komerchy puszczał (póki co) żeby mi zablokowali kanał, tylko sprawdzone stare moduły jeszcze z czasów AMIGI Tongue
Nie znam szczegółów publikacji jeszcze na YT, więc się nie wychylam.

Ale chyba dowolne mp3, tzn. przerobione na mp3 można? LOL Eru jak tam jest z tym?
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#13
Mnie nie pytaj - ja tam nigdy muzyki w filmikach nie umieszczałem Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#14
Jakiś frajer wrzucił KIS 2012 Beta i testował go od razu na próbkach. Toż to bez rozumu ktoś. Ta wersja beta ma ograniczoną funkcjonalność w detekcji, KSN w pełni ma działać dopiero pod koniec marca...
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#15
@tommy504 spokojnie, każdy rozgarnięty człowiek wie że beta to beta i nie przenosi wyniku bezpośrednio na finalną wersję.
SpyShelter Firewall, Sandboxie, 1Password, Keriver 1-Click Restore Pro, HitmanPro, SecurityKISS, Bitdefender TrafficLight, Adblock Plus, ScriptSafe, DISCONNECT
Odpowiedz
#16
tommy504 napisał(a):Jakiś frajer wrzucił KIS 2012 Beta i testował go od razu na próbkach. Toż to bez rozumu ktoś. Ta wersja beta ma ograniczoną funkcjonalność w detekcji, KSN w pełni ma działać dopiero pod koniec marca...


jakieś namiary??
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
#17

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Żal.ru
Jeszcze test na VMware, które spowalnia kompa o 50% Smile
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#18
tommy504 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Żal.ru
Jeszcze test na VMware, które spowalnia kompa o 50% Smile


Co tam VMware jak on to nagrywał w 1080p Grin
Camtasia też lubi zeżreć trochę zasobów podczas nagrywania Grin
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#19
Ja tez pierwszy nagrywałem w 1080p Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Zoomy robi. Oczywiście output był: WEB czyli 1280/720 Ile tych zasobów? U mnie max 10% z 3.6GHz, to jest nic. Nie chcę się walnąć teraz, ale chyba na teście KIS 2012 Beta to ani raz nie dobija do max CPU, leci gdzieś na połowie.

Widzisz, człowiek się cały czas uczy i głupi umiera, "by the way"
wiem, zrobiłem raz filmik, puściłem w sieć i teraz wiem co poprawić i co zmienić, by było dobrze, efektem masz ten z dzisiejszej nocy w/w
Camtasia jest tam intuicyjna że po tym 5 minutowym tutorialu w 5 min. zrobiłem 1 filmik, z wycięciami, ze ściszaniem, no i drugi potem...
Nie ma bajerancji, tylko to co potrzebne by zrobić video + lekka dekoracja

Teraz już wiem, że lepiej na input dać obraz 1280/720, żeby potem nie "machała obrazem" ja jest powyżej tego.
Ja mam monitor 24" 16:9 to takie 1280/720 to jest pikseloza Tongue Ja normalnie pracuję na 1920/1080
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#20
Ja tam ma 21,5 Full HD (czyli 1920x1080) Grin
Przy niższych pixeloza jest faktycznie - takie uroki Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości