Program do backupu partycji systemowej
#1
Witam szanownych forumowiczów

Zastanawiam się ostatnio nad wyborem programu, do utworzenia obrazu partycji systemowej (czysty system + sterowniki + update + niezbędne programy) i uniknięcia w ten sposób mordęgi reinstalacji systemu za każdym razem kiedy tego potrzebuję.
Pod uwagę biorę właściwie tylko darmowe rozwiązania i tu wybór padł na Macrium Reflect Free i EASEUS Todo Backup Home.
Napiszę również jak chciałbym, żeby ten backup wyglądał: bootowalny pendrive 16GB, na nim obraz systemu i program do jego przywrócenia.
Wydaje mi się, że EASEUS Todo Backup Home powinien lepiej spełnić moje potrzeby, ale wolę się dopytać, bo nigdy nie wykonywałem jeszcze backupu i wolę, żeby ktoś z Was mi doradził.
Z góry dziękuję.
Odpowiedz
#2
Ja mam Macrium Reflect Free i jest dobry. Trochę się balem brać EASEUSA po tym, co inny produkt tej firmy zrobił na komputerze ichtiowi.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#3
Możesz jeszcze uwzględnić: Paragon Backup & Recovery 2011 Free
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#4

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości