KIS 2011 20 MIESIĘCY
#1
Posiadam klucz który otrzymałem w ofercie Iplus klucz był aktywowany, przedwczoraj instalując KIS sprawdzałem i wiem że ważność jest 6xx dni.
Interesuje mnie tylko Emsisoft Anti-Malware minimum na rok.
Avast! Internet Security v8.0.1482
#2
Wiesz co, mam jeden klucz do Emsi ale KISy mnie za bardzo nie interesują...
#3
a co Cię interesuje??
Avast! Internet Security v8.0.1482
#4
Najpierw trzeba sprawdzić czy licencja działa...
#5
wiem Eugeniusz no ale ciekawi mnie też czy posiadam to czego oczekujesz, lub czy jestem w stanie załatwić od kogoś.
Avast! Internet Security v8.0.1482
#6
Hmm ja zawsze mogę poradzić sobie sam, spokojnie.
#7
no ale jeśli coś trzeba to pisz może akurat będę miał..
Avast! Internet Security v8.0.1482
#8
oj widzę że ciężko jest dorwać lickę no ale nie dziwne bo Emsi przeważnie number one.no ale może ktoś się skusi prawie 2 lata KIS za rok EMSI
Avast! Internet Security v8.0.1482
#9
Piotrex44 napisał(a):oj widzę że ciężko jest dorwać lickę no ale nie dziwne bo Emsi przeważnie number one.no ale może ktoś się skusi prawie 2 lata KIS za rok EMSI

Nie przesadzaj Piotrex44...ciężko było by mnie namówić do użytkowania Emsi...number one na pewno w : obciążeniu kompa Tongue
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
#10
dokładnie zamulacz niezły
WIN11
Ventura
#11
Meir napisał(a):
Piotrex44 napisał(a):oj widzę że ciężko jest dorwać lickę no ale nie dziwne bo Emsi przeważnie number one.no ale może ktoś się skusi prawie 2 lata KIS za rok EMSI

Nie przesadzaj Piotrex44...ciężko było by mnie namówić do użytkowania Emsi...number one na pewno w : obciążeniu kompa Tongue
nie mówię że nie no ale znalazł bym kilka programów bardziej obciążających lecz wykrywalność świetna i jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi..
Avast! Internet Security v8.0.1482
#12
wykrywalność może i świetna ale wali fp do tego za każdym razem pobiera całą bazę antyvirusa tj. 1 plik około 70mega
#13
zord napisał(a):wykrywalność może i świetna ale wali fp do tego za każdym razem pobiera całą bazę antyvirusa tj. 1 plik około 70mega

Kiedy? W czasie aktualizacji na pewno nie. Przy pierwszej może i tak, ale na pewno nie potem.
#14
zord napisał(a):wykrywalność może i świetna ale wali fp do tego za każdym razem pobiera całą bazę antyvirusa tj. 1 plik około 70mega

Użytkowałem EMSISOFT jakieś dwa latka i nigdy nie spotkałem się by pobierał bazę wirusów większą niż klika mega, chyba że podczas ściągania pierwszej bazy lub podczas ściągania nowej wersji programu...
••• KASPERSKY Internet Security 2018  | ZEMANA AntiMalware 2 •••
#15
no nie wiem bo miałem go niedawno i bazy antispyware ściągał niewielkie ale co jakiś czas ściągał baze z ikarusa 1 duzy plik
#16
Gdyby ktoś był zainteresowany KIS to mogę również wymienić na Avast 6 IS
Avast! Internet Security v8.0.1482
#17
Temat do zamknięcia licencja oddana dla mac wzamian za Avast i 1Password
Avast! Internet Security v8.0.1482
#18
OK.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: