Problem z utorrentem
#1
Mam Avira Premium Security Suitei utorrent ma zolty wykrzyknik a nie zielony czyli firewall blokuje. pomozcie skonfigurowacSad
Odpowiedz
#2
Markizz napisał(a):Słuchaj Avira nie blokuje portów.Jesli masz routera to pewnie w nim masz zablokowane porty.A jeśli nie to możesz mieć w zaporze systemowej zablokowanego utorrenta lub zablokowane porty sprawdź i daj znać.



jak mialem kasperskiego to dalem allow i szlo a teraz na avirze niestety tak nie jest;/ zapora xp wylaczona jest
Odpowiedz
#3
Markizz napisał(a):To niewiem a masz routera czy modem??


Mam internet Lan z

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Nie mam routera ani modemu
Odpowiedz
#4
Ja właśnie testuję Premium Security Sute i też zauważyłem, że w utorrencie mam przyblokowany ruch, a mam zewnętrzne IP (wcześniej na Kasperskim miałem zielony V).

Ano nowa Avira Premium Security Suite 8 domyślnie ma firewall na HIGH czyli wszystkie porty robi stealth(są ukryte), trzeba suwak jedną pozycję niżej dać i już p2p chodzi cacy Grin
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#5
Mnie od początku utorrent działa na zielonym.
W testowych wersjach miałem natomiast problemy z GG.
Dziwna sprawa. Dawałem allow a i tak go firewall nie puszczał.

Rozwiązałem ten problem tak:
1. Wyłączyłem GG
2. Usunąłem zapis w firewallu dotyczący GG
3. Wyłączyłem firewalla
4. Włączyłem GG
5. Włączyłem Firewalla
Od tego momentu GG działało bezproblemowo.
Może z utorrentem u Ciebie też tak trzeba.
Pentium E5300(akceleracja płytowa do 21-24%), 2GB DDR2-800(akceleracja płytowa do 21-24%), Gigabyte GA-EP43_UD3Lrev.1.2, HIS HD 5750 512Mb, Avira10. System Operacyjny: Foundation Suite 5 (x64) featuring Windows 7
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości