Co do avasta 6, Comodo Firewall i MBAM Pro
#1
Witam. Posiadam laptopa z windows7 a na nim Avasta 6 :*, Firewalla od Comodo i mbam wersje pro.
Co mogę dodac to tego bądź zabrać aby było większe bezpieczeństwo. Dodam że nie chce aby zbytnio muliło kompa,
Parametry:
Procesor : 2, 53 GhZ Intel
RAM: 4 GB GrinGrin
Aktualnie:
AVAST! Free 6.0 + COMODO Firewall+ MBAM PRO
Odpowiedz
#2
ja bym wywalił avasta 6 i zainstalował immuneta free, zostaw comodo (możesz sobie zainstalować zamiastcomodo fw cały pakiet CIS) w real time
do skanowania użyj mbam i np dodatkowo hitmana
rozważ jeszcze keysclamblera do przeglądarki również w wersji free
i masz leciutki zestaw wystarczający do twojej ochrony

polecam też ten zestaw z mojego podpisu ale za dwpf trzeba deczko zapłacić
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#3
Jaki system?
Odpowiedz
#4
Eugeniusz napsałemSmile posiadam laptopa z windows 7 Wink

Avasta narazie zostawie i comodo( jest coś lepszego od comodo?)
na CIS chyba się nie zdecyduje - miałem na PC...
Keyscambler i hitman- można prosić linki Wink
Ile kosztuje ten DWFP?
Aktualnie:
AVAST! Free 6.0 + COMODO Firewall+ MBAM PRO
Odpowiedz
#5
Patrząc na to co się ostatnio dzieje myślę iż Avast 6 + Firewall Comodo (z D+) wystarczy w real time, a na żądanie MBAM. Ewentualnie to co napisał @polak900.
Keyscrambler - google?
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#6
buri właśnie też to zauważyłem. Liczne testy wykazują że avast to już nie ten stare sito tylko dobry AV. Wysoka wykrywalność i wogóle.
Aktualnie:
AVAST! Free 6.0 + COMODO Firewall+ MBAM PRO
Odpowiedz
#7
Niby tak. Włącz monitor zachowań i sam kontroluj.
Odpowiedz
#8
tak panie, Flash999 Smile
to właczyłem i jest spoko
Aktualnie:
AVAST! Free 6.0 + COMODO Firewall+ MBAM PRO
Odpowiedz
#9
Loczek napisał(a):Ile kosztuje ten DWFP?

skorzystaj z tej strony:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

WIN11
Ventura
Odpowiedz
#10
nie polecam tego DWPF. Aby uzywac tego produktu trzeba byc zaaawansowanym uzytkownikiem swojego komputera, by zrozumiec obsluge i komunikaty wyplywajace z tego appa. Wiekszosc ludzi niezbyt dobrze rozumie i umie obslugiwac zapore ogniowa a ten program jest o wiele bardziej skomplikowany w obsludze i wymaga sporo jakze cennego czasu na opanowanie chocby podstaw. Natomiast gdy wyskoczy po raz pirwszy jakis komunikat, musisz napisac do producenta DWPF. Nie polecam uzywania tego productu osobom poczatkujacym i nieznajacym sie na zaawansowanej osbludze komputera.
Odpowiedz
#11
Bre-Loczek napisał(a):nie polecam tego DWPF. Aby uzywac tego produktu trzeba byc zaaawansowanym uzytkownikiem swojego komputera, by zrozumiec obsluge i komunikaty wyplywajace z tego appa. Wiekszosc ludzi niezbyt dobrze rozumie i umie obslugiwac zapore ogniowa a ten program jest o wiele bardziej skomplikowany w obsludze i wymaga sporo jakze cennego czasu na opanowanie chocby podstaw. Natomiast gdy wyskoczy po raz pirwszy jakis komunikat, musisz napisac do producenta DWPF. Nie polecam uzywania tego productu osobom poczatkujacym i nieznajacym sie na zaawansowanej osbludze komputera.

@Bre-Loczek...masz dysleksję Question
Ten program jest całkowicie bezobsługowy,a wszystkie wyskakujące komunikaty są łopatologiczne Smile
BTW.Widzę,że komuś z dawnej ferajny ewidentnie się nudzi Grin
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#12
Wpadnie administrator to skontroluje Bre-loczka i Loczka.
Odpowiedz
#13
Nie mam zadnej dyskleksji i wiem co mowie. Pracuje obecnie w UK i posiadam uklad znakow uniemozliwiajacy wpisywanie polskich liter.
DWPF moze w Panskiej opinii posiada lopatologiczne komentarze, ale dla przecietnego czlowieka nieoblsugujacego tego typu programow moze to byc cos trudnego. Pisze z perspektywy normalnego przecietnego uzytkownika. Pamietac prosze, ze dla Pana czynnosc dziecinnie prosta dla kogos innego moze byc trudna.
Odpowiedz
#14
Niestety nie mogę skontrolować adresu IP, jako moderator.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#15
Plati napisał(a):Niestety nie mogę skontrolować adresu IP, jako moderator.

Nic się nie stało...dawni Koledzy są zawsze bardzo mile widziani Tongue
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#16
Przepraszam Pana, prosze mnie z nikim nie laczyc. Nie znam nikogo z tego forum wszak dzis sie zarejestrowalem.
Odpowiedz
#17
Dalszy offtop bedzie karany. Usunalbym obecny offtop, ale administrator musi skontrolowac IP.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości