Tusz HP 21 XL - czy będzie pasował
#1
Witam. Kończy mi się czanry tusz, mam oryginalny czarny tusz 21. Na allegro patrzyłem i nie mogę znaleźć tuszu czarnego 21, ale znalazłem 21 XL -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

. Mam pytanie, czy będzie on pasował do mojej drukarki, czy może kartridż jest większych rozmiarów niż ten normalny?

Pozdrawiam
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#2
Na dole aukcji masz modele drukarek kompadybilne z tym tuszem lub napisz po prostu do sprzedawcy
Odpowiedz
#3
Będzie pasował - jest to tylko pojemniejszy kartridż i tyle - sam używam wersji 21xl i pasuje idealnie (mój model drukarki to f4180) -a na aukcjach zawsze są podane kompatybilne drukarki Wink
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#4
czyli mogę brać bez obaw?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#5
Jeżeli twoja drukarka jest na liście to oczywiście, że tak Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#6
OK, biorę, dzięki.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości