Kaspersky Pure & Mobile Security
#1
No może nie całkiem za darmo, ale w cenie gazety Rzeczpospolita.
Gazeta z płytą z Kaspersky PURE Total Security pojawi się w sprzedaży 9 maja 2011 r., natomiast wydanie z programem Kaspersky Mobile Security 9 trafi do sprzedaży 10 maja 2011 r.
Po trzech miesiącach korzystania z programu zarejestrowani Czytelnicy będą mieli możliwość zakupienia kontynuacji oprogramowania w atrakcyjnej (?) cenie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Pure to dobra aplikacja, chociaż nazwa kojarzy mi się z płynem do mycia naczyń.
Odpowiedz
#3
trzeba przyznać że jest to najlepszy ich produkt
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#4
W dobrze wyposażonym mieszkaniu (sieć komputerków) będzie bardzo dobry (kontrola komputerów).
Odpowiedz
#5
Ja tylko dodam, że silniczek w PURE nawet w wersji R2 (9.1.0.124) bazuje na wersji kasprzaka 2010 Smile

Może wreszcie promowicze będą zadowoleni z softu.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#6
Ja tam byłem zadowolony z testów.
Odpowiedz
#7
Poszukuję 3 miesięcznej licki na KMS 9 z tej promocji... ma ktoś na zbyciu może, bo chciałbym go sobie trochę potestować na swojej NOKII n8 - trial to tylko 7 dniSad
••• KASPERSKY Internet Security 2018  | ZEMANA AntiMalware 2 •••
Odpowiedz
#8
Ponowne promo na 3 miesiące Kaspersky PURE z gazetką RP 25 maja 2011:

Szczegóły u źródła:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#9
tommy504 napisał(a):Ponowne promo na 3 miesiące Kaspersky PURE z gazetką RP 25 maja 2011
dzięki tommy504, w takim razie rozwiązałem swój problem, gdyż nie wiedziałem co zainstalować po Avirze, skoro ma tak słabe notowania None2

Czy wie ktoś, czy można z tego pakietu zainstalować tylko antywirusa, gdyż mam zainstalowanego firewalla z pakietu Outpost Security Suite Free,a nie wiem czy zapora kaspersky''ego jest pewna...
Odpowiedz
#10
Jest możliwość wyboru czy instalować zaporę przy instalacji PURE. Raczej nie kastruj pakietu, firewall dobry jest, zwłaszcza jak przestawisz w tryb interaktywny.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#11
Dzięki za wszelkiepodpowiedzi.Zwróce na wszystko uwagę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości