Promocja [PROMO] Microsoft Office Starter 2010
#1
Pakiet Microsoft Office Starter 2010 jest uproszczoną wersją pakietu Microsoft Office 2010. Pakiet Office Starter zawiera program arkusza kalkulacyjnego Microsoft Excel Starter 2010 oraz edytor tekstów Microsoft Word Starter 2010. Pakiet Office Starter umożliwia też tworzenie urządzenia, którego można używać do uruchamiania pakietu Office Starter na innym komputerze, gdy użytkownik jest z dala od komputera, którego na ogół używa.

pobieramy i instalujemy

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

jest to downloader do prawidłowej instalacji potrzebne jest połączenie z internetem

program działa w systemach Windows Vista i Windows 7

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
ciekawy program, dobrze, że jest coś takiego
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#3
Office 2010 jest całkiem niezłym pakietem biurowym. Outlook prezentuje się i działa dobrze, ale ładuje trochę zbyt wolno.
Odpowiedz
#4
"Różnice między pakietami Office Starter 2010 i Office 2010:

Pakiet Office Starter różni się od pełnej wersji pakietu Office tym, że zawiera tylko dwa programy zwiększające produktywność (Word Starter i Excel Starter) oraz tym, że w interfejsie są wyświetlane reklamy. Nie występują w nim funkcje, które są standardowo używane w konfiguracjach biznesowych lub akademickich. "
Vences
Odpowiedz
#5
To jest ogólnodostępne, czy jakieś promo dla wybranych użytkowników jakiegoś sprzętu?
U siebie mam Office 2010, ale licka na 1 komp, na dwóch pozostałych jest Open Office a nawet ten Starter mógłby go śmiało zastąpić (wygoda użytkowania dla mniej zaawansowanych użytkowników jest najważniejsza).
Odpowiedz
#6
licencja wygląda tak:
Kod:
Pakiet Office Starter 2010 nie jest wersją próbną – jest dostarczany z licencją bezterminową, która nie wygasa. Office Starter 2010 jest podstawowym pakietem biurowym, w którym wyświetlane są reklamy, dostępnym tylko w przypadku zakupu nowego komputera. Ten pakiet musi być wstępnie załadowany na nowe komputery na etapie produkcji. Pakiet Office Starter 2010 nie jest dostępny w przypadku komputerów, które zostały już wcześniej wyprodukowane. Na przykład nie można zainstalować pakietu Office Starter 2010 na komputerach oferowanych przez odsprzedawców, nawet jeżeli są to zupełnie nowe komputery. Nie będzie on sprzedawany za pośrednictwem kanałów dystrybucyjnych ani udostępniany użytkownikom końcowym jako autonomiczny produkt.


tyle tylko że MS sam dystrybuuje go dla użytkowników końcowych jako autonomiczny produkt tak że nie wiem co o tym myśleć
Odpowiedz
#7
a no właśnie czyli lipa z dobrego produktu
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#8
Eugeniusz napisał(a):Outlook prezentuje się i działa dobrze, ale ładuje trochę zbyt wolno.

Gieniu , u mnie ładowanie Outlook w nowej wersji trwa ułamek sekundy.
Odpowiedz
#9
U mnie załadowanie 8 dodatków trochę zajmuje, potem przetwarza. Trwa to 5-6 sekund.
Na aktualizacjach z Microsoft Update.
Odpowiedz
#10
Jeśli mam preinstalowany system, gdzie zainstalowałem Office 2010 starter i zrobię formata - zainstaluję windowsa z płyty i wpiszę mój kod to czy będę mógł jakoś zainstalować 2010 starter? Czy w podanym w poście linku znajduje się
instalka? Smile
Odpowiedz
#11
Tak będziesz mógł <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->
_____________________
Chłopaki, jak rozpakowałem kompa od HP to miałem też PowerPointa w Starterze, a tu go nie ma Sad
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#12
Czyli rozumiem w 1 poście tego tematu jest link z instalką do MS OFFICE Starter i normalnie da radę zainstalować?
Odpowiedz
#13
to jest malutki plik plik który pobiera i instaluje program
Odpowiedz
#14
Jeszcze raz zadam pytanie, na pewno będę mógł mieć MS OFFICE 2010 Starter? Czy ta instalka z 1 postu to jest instalka Starter 2010? Czekam na odp
Odpowiedz
#15
No raczej nie jest to plik instalacyjny np jakiejś gry... Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#16
mateusxzz napisał(a):Tak będziesz mógł <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->


Nie czytałeś uważnie ;]
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#17
pobrałem ten program Microsoft Office Starter 2010, nie zainstalował się w całości i zablokował mi dostep do offisa 2003.
proszę o pomoc!
może ktoś wie jak go odistalować ?
Odpowiedz
#18
nie instaluje się 2 wersji jednocześnie jak normalne się nie da to spróbuj jakimś uninstalerem np tym

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

teraz trzeba odinstalować obie wersje bo masz namieszane
Odpowiedz
#19
@grzesik
Możesz miec wielki kłopot, ponieważ MSO 2010 ingeruje głęboko w system...staje się jego częścią. proste odinstalowanie może doprowadzić do usunięcia nie tylko wersji 2003 lub jej niepoprawnej pracy i błędów, ale zdestabilizować system. Miałem coś podobnego w zeszłym roku ale z nakładaniem 2007 na 2000

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#20
Ma ktoś może jeszcze instalator tego startera?
Po ostatnich newsach na wielu portalach link przestał działać...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości