Konta pemium FileSonic/FileServe, itp...
#1
Witam,

W ostatnim czasie zaopatruje się w konta premium przez serwis allegro. Zauważyłem pewne nieprawidłowości które zarazem mocno uszczęśliwiają zwykłego użytkownika, mogą również doprowadzić do dużej frustracji .

Co dostrzegłem ? Nie opłaca się kupować kont na 180-365 dni gdyż konta te i tak nie posiadają takiej ważności. Bardzo często padają po miesiącu, kilku miesiącach. Niesłychanie opłacalne jest kupowanie kont premium na 24/72 H za 1 zł u pewnych sprzedawców Smile Dlaczego ? Otóż takie konto jest w stanie działać o wiele dłużej niż myślimy. Przez ostatnie miesiące kupowałem konta za 1 zł uróżnych sprzedawców, o to co otrzymałem :

Sprzedawca numer 1 .Konto 24h/ - data wygaśnięcia = 24h
Sprzedawca numer 2 . Konto 24h/ - data wygaśnięcia = pełne 30 dni !
Sprzedawca numer 3. Konto 72/h - data wygaśnięcia = pełne 60 dni !
Sprzedawca numer 4. Konto 24h - data wygaśnięcia = 26 grudzień 2011!

Oczywiście możliwie, iż konto straci ważność wcześniej niż myślimy, jednakże w moim przypadku konta ani razu nie wygasły wcześniej !Smile
Tym o to sposobem zyskałem konto które ma ważność na prawie 7 miesięcy, wydając jedynie symboliczną złotówkę !
Tak więc panowie, jeżeli kupujecie konta to tylkoza 1 zł Smile A nóż wam się poszczęści .
Odpowiedz
#2
mnie to nie jest potrzebne bo nie ściągam na potęgę, to co mnie interesuje mam za free bez płacenia hostingom
ale ciekawe podajesz info, reszta pewnie na pw
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#3
Akurat miałem okazję pracować przy projekcie, którym celem było / jest wypożyczanie kont premium, a więc mogę się nieco na ten temat wypowiedzieć.

Przede wszystkim, stosuje się tam overselling na maksymalną dopuszczalną skalę. O co chodzi? Powiedzmy, że kupujemy 1 konto premium, a potem sprzedajemy je 3-4 użytkownikom jednocześnie. Im to różnicy nie robi bo leci tak samo, a my mamy z 1 konta jego kilkukrotną wartość. Danych najczęściej nie zmienia się równo z okresem wygasania jednego z kont, ale dopiero gdy tak stanie się ze wszystkimi. Tak więc VenomX nie ciesz się przedwcześnie, bo z pewnością prędzej czy później dane do tych kont zostaną zmienione i nie będziesz mógł korzystać przez kilka miechów Smile Aha, nie radziłbym również samemu próbować zmieniać danych aby konto "przejąć", bo gdy kupujemy jako reseller możemy zablokować takie zmiany, lub otrzymywać powiadomienia gdy klienci coś takiego robią, aby ich po prostu wykopać za łamanie regulaminu świadczonych usług.
Jedyny problem stanowią adresy IP - hostingi takie jak RS, FileSonic itp. nnie przepadają za tym, aby z jednego konta w ciągu dnia korzystało np. 10 różnych adresów IP. Właśnie z tego powodu niektórzy sprzedawcy na aukcjach na allegro proszą, albo nawet zastrzegają w swoich regulaminach że użytkownik może korzystać z konta z 1-2 adresów IP na dobę. Gdy jest to mały biznes, każde konto w plecy może "zaboleć", gdy jest duży, to zyski są na tyle spore, że wlicza się to w koszty po prostu.

Sam ogólnie nie korzystam, raz że nie potrzebuję, dwa że wiem jakie idą na tym kanty Grin
Odpowiedz
#4
do tego ten cały FileSonic/FileServe to najgorsze dziadostwo można przewalać na swoje konto pliki innych użytkowników czy nawet z innych hostingów za pobranie plików osoba z której konta zostało pobrane otrzymuje pieniądze wiec zalewaja warezy itp swoimi linkami
bez konta premium z kolei pobieranie jest problematyczne nie można korzystać z programów pobierających typu jdownloader gdyż trzeba przepisywać kody captha które sa dość niewyrażane i szybkość też do najwyższych nie należy
i najlepsze na koniec jeśli masz dużą strone z warezem i zablokujesz możliwość linkowania do tych hostingów np z uwagi na ogromny spam z tymi linkami zgłosi się do ciebie ich pracownik z ofertą finansową w zamian za odblokowanie serwisuWink
Odpowiedz
#5
biznes piracki kwitnieSmile niezłe dobrze wiedzieć
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#6
Na allegro...
Jak już coś, jak się dużo ściąga to się dogadać z kumlem(ami), których się zna i kupić premium na oficjalnej stronce hostingu, długoterminowy premium.
Druga sprawa to, że istnieje kilka takich podobnych hostingów - inny hosting - nowy premium. Smile

Premium to dla tych co naprawdę mega dużo ściągają albo przewalają z jednego na drugi.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#7
A ja tam wolę korzystać z takiego wynalazku jak rapideo.pl - można ściągać z kilkunastu hostingów Wink
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#8
To ja również zareklamuje stronę

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

- kupiłem u nich na próbę 15GBza 4 zł - a że była promocja to dostałem w sumie 45gb transferu do ściągnięcia (w przypadku korzystania z tego transferu w nocy to nawet 450 gb jeśli dobrze pamiętam). Jak na razie działa to idealnie.
Odpowiedz
#9
Ano, można i tak, ten premget lepszy, obsługuje więcej hostingów. Oni mają wykupione premium konta, ściągają na swoje serwery z podanych przez ciebie linków, a ty ściągasz od nich Smile
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#10
Ta i nie dość, że kupisz transfer to ci jeszcze podobno ograniczenia dają, które możesz zdjąć kupując konto dodatkowo konto premium u nich Grin
A rapideo obsługuje:
Cytat: hotfile.com / kickload.com / megaupload.com / netload.in / x7.to / megavideo.com / depositfiles.com / uploading.com / letitbit.net / filesonic.com / fileserve.com / uploaded.to / bitshare.com / 4shared.com / freakshare.com / filefactory.com / extabit.com / mediafire.com / duckload.com / piggyshare.com / uploadstation.com / wupload.com / usershare.net

Żeby nie było niedomówień Wink
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#11
O jakich ograniczeniach mówisz?
Mam tam konto 2 miesiące i póki co żadnych nie zauważyłem. Jedynym jest to że linki do ściągania wygasają po 24h.
Odpowiedz
#12
@ Lukas- Wiele miesięcy temu kupiłem konto na 24h/h za 1 zł i działało mi przez 3 pełne miesiące ( to była rzeczywista ważność konta ) Być może w tym przypadku również konto przedweśczenie nie wygaśnie - zobaczymy .

EDIT

Swoją drogą : Co myślicie o kupnie konta FileSonic - licencja dożywotnia za 149 $ ? To chyba nie ma sensu, prawda ? Równie dobrze za rok, kilka lat ten serwis może przestać istnieć lub bardziej popularny będzie inny, a wtedy to linków na FS się już nie znajdzie...lub będzie trudno .
Odpowiedz
#13
Ja używam Rapideo i szczerze polecam.
Odpowiedz
#14
Rapideo to dla mnie syf! Mniejsze prędkości + pierniczenie z linkami + problemy ze ściąganiem przez JD!
Odpowiedz
#15
VenomX napisał(a):Rapideo to dla mnie syf! Mniejsze prędkości + pierniczenie z linkami + problemy ze ściąganiem przez JD!


Ciekawe od kiedy są problemy ze ściąganiem z Rapideo.pl przez JDownload... Ja tam używam Rapideo + JDownload i działa wyśmienicie, poza tym mam kilka hostingów do wyboru a nie jeden Tongue
Jakie pierniczenie się z linkami człowieku - kopiujesz, wklejasz, czekasz aż się upną i ściągasz za pomocą JD... Nie opłaca się płacić za 1 hosting bo w każdej chwili ktoś może go pozwać o prawa autorskie lub zamknąć i dupa - a tak zawsze jest alternatywa Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#16
Nigdy nie doświadczyłem najmniejszych problemów z rapideo.
A ponadto jak pisze Eru - masz kilkanaście hostingów, a co chwila dodają nowe - dzięki temu nie musisz szperać i szukać linków dla swojego hostingu - wklejasz linki, czekasz parę sekund i ściągasz. Nie wiem gdzie widzisz problem VenomX?
Odpowiedz
#17
Wszystko ma swoje plusy jak i minusy. Wklejanie linków, generowanie, + prędkość pobierania zazwyczaj nie jest maksymalna ( w moim przypadku nie była )

Interesuje mnieLinkSnapyoraz dożywotnia licencja !

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#18
Nielimitowany dostęp przez nielimitowany czas.
Na to wygląda, ale lepiej zajrzeć do regulaminu.
Odpowiedz
#19
Czy to ma sens ? Wykupienie licencji dożywotniej na takim LinkSnappy ?Taka strona może za rok, kilka lat przestać funkcjonować...Myślę, ze to nie ma sensu .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości