Ubuntu 11.04 brak menu i paska
#1
mam pytanie, jak wrócić do domyślnych ustawień nie mam paska menu tylko 2 ikony na pulpicie firefoxa i konfiguracje nie zbyt precyzyjnie się wyraziłem chodzi o stan systemu zaraz po zainstalowaniu ew jak go odinsyalować nie uszkadzając win 7
Odpowiedz
#2
czarny03 napisał(a):jak go odinsyalować nie uszkadzając win 7


wiem że pewnie są lepsze metody ale ja zawsze robiłem tak uruchamiałem plytkę windows i później tam gdzie się tworzy partycję usuwałem tę z ubuntu i tworzyłem ntfs, potem kończyłem pracę z instalatorem windows nie robiąc formatowania żadnego i wszystko chodziło pięknie nie uszkadzając grubaGrin
Odpowiedz
#3
a nie uszkodzę ukrytych partycji mam lapa na gwarancji gdyby nie to zainstalował bym win xp
Odpowiedz
#4
czarny03 napisał(a):a nie uszkodzę ukrytych partycji mam lapa na gwarancji gdyby nie to zainstalował bym win xp


myślę że nie powinien bo usuwasz tylko partycję z Ubuntu na której tworzysz system plików ntfs który później z poziomu windowsa sformatujesz na szybko - ja tak zawsze robiłem i zawsze było oki bez bawienia się inne sposobyWink
Odpowiedz
#5
a co z tym paskiem jak to przywrocic nic nie moge zrobic ani zainstalowc sterownikow i uruchomic neta
Odpowiedz
#6
czarny03 napisał(a):a co z tym paskiem jak to przywrocic nic nie moge zrobic ani zainstalowc sterownikow i uruchomic neta


Jak masz drugi panel to kliknij prawym przyciskiem myszy, wybierz ''Nowy panel'' i dodaj do niego ''Obszar powiadamiania'' oraz ''Pasek menu''

albo w konsoli spróbuj to:
$ gnome-panel &
następnie poustawiaj jak potrzeba i w System -> Preferencje -> Sesje zapisz sesję

albo spróbuj w konsoli wpisać to:
gconftool-2 --shutdown

rm -rf ~/.gconf/apps/panel

pkill gnome-panel

również może te linki Tobie pomogą

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Pozdrawiam.
Odpowiedz
#7
ok dzięki obadamGrin
Odpowiedz
#8
czarny03 napisał(a):ok dzięki obadamGrin

Wink
Odpowiedz
#9
Autora tematu proszę o poprawę jego nazwy (aktualnie nie mówi dokładnie nic o problemie).
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości