PowerIso vs UltraIso
#1
Mam do Was pytanie, którego z tych dwóch programów używacie i dlaczego?
Ja od dawna używam UltraIso ale ostatnio myślałem nad PowerIso i tu nasuwa się pytanie czy warto się przesiadać na ten soft?Tongue
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#2
Ja kiedyś używałem Alcohol 52% + CDBurnerXP, ale od jakiegoś czasu obrazy są bardzo rzadko i zamiast nich obu jest ImgBurn.
A z tych dwóch - zależy jakie możliwości są Ci potrzebne, ja nie używam żadnego, bo nie widzę sensu płacić za coś, co użyję może 1-2 razy do roku. Na pewno PowerIso jest pewniejszy ze względu na aktualizację: ciągle go rozwijają, gdy tymczasem UltraISO już od sporego czasu nie miał żadnych aktualizacji.
Odpowiedz
#3
lukasamd napisał(a):Na pewno PowerIso jest pewniejszy ze względu na aktualizację: ciągle go rozwijają, gdy tymczasem UltraISO już od sporego czasu nie miał żadnych aktualizacji.

Właśnie - coś producent zaniedbuje UltraIso, kurcze przy następnym przywracaniu systemu chyba skuszę się na PowerIso - choć wydaje mi się że oba programy są bardzo zbliżone jeśli chodzi o możliwości<!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->
Odpowiedz
#4
oba programy zbliżone do siebie na pewno rzucającą się różnicą jest fakt że po instalacji PowerISO jest wymagany restart systemu aby móc używać wirtualnego napędu, UltraISO daje taką możliwość od razu po zainstalowaniu...
Korzystałem z obu a zostałem przy UltraISO ponieważ u mnie dużo szybciej tworzył i wypakowywał obraz niż PowerISO..
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
#5
Piotrex44 napisał(a):Korzystałem z obu a zostałem przy UltraISO ponieważ u mnie dużo szybciej tworzył i wypakowywał obraz niż PowerISO..

No tak tylko wiesz PowerIso jest na bieżąco aktualizowane a Ty zapewne porównując prace UltraIso względem PowerIso masz na myśli starszą wersję tego drugiego softu?<!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->
Odpowiedz
#6
-powerISO 4.7
-UltraISO 9.3
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
#7
Wg. mnie UltraISO lepsze; to że nie ma aktualizacji programu to nie znaczy że gorszy Smile

No i jakieś pół roku temu dawali za darmo (z gazetką) Wink

Raczej kwestia Power i Ultra to kwestia przyzwyczajenia; możliwości bardzo zbliżone.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#8


Odświeżyli i UltraISO, proszę bardzo, wersja 9.3.6.2766:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#9
tommy504 napisał(a):

Odświeżyli i UltraISO, proszę bardzo, wersja 9.3.6.2766:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Myślicie że można zaktualizować do nowszej wersji nie usuwając starszej?Smile
Odpowiedz
#10
Lepiej odinstaluj i zainstaluj nową. Minuta roboty a masz spokój że jest wszystko poprawnie.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#11
tommy504 napisał(a):Lepiej odinstaluj i zainstaluj nową. Minuta roboty a masz spokój że jest wszystko poprawnie.

Racja Tomek
Jestem tylko ciekaw jakie zamiany względem starej wersjiTongue
Odpowiedz
#12
No właśnie nie wiadomo jakie zmiany, w pliku history.txt jest info ze starej wersji, zapomnieli wrzucić, czy jakFacepalm
Na www też stare what''s new.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#13
hmmm... to na razie pozostanę na wersji poprzedniejLol
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości