problemy z aktualizacją
#1
witam!

posiadam avire personal edition premium7, wersję dołączoną do PC World Komputer. mam problem z aktualizacją. po uruchomieniu start update, avira ściąga pliki, po ściągnięciu wstrzymuje działanie programu, przechodzi do kopiowania plików (komunikat "copy the new file") - w tym momencie wychodzi z instalacji i nie uruchamia ponownie aviry. gdy uruchomię avirę ręcznie (bez restartu komputera) to wykazuje, że była przeprowadzana aktualizacja, ale wersje plików (silnik skanujący i definicje wirusów) podaje stare. jeśli dam ponownie start update wyświetla błąd "scheduler not loaded". próbowałem odinstalować i zainstalować ponownie ale problem pozostał. licencja na program jest nadal ważna.
może ktoś spotkał się już z podobnym problemem?

mój system to windows XP home z SP 2
Odpowiedz
#2
Musisz odinstalować program usunąć jego wszystkie katalogi i przeczyścić rejestr systemowy i dopiero zainstalować Antivira...
Ściągnij program CCleaner i wyczyść system.
pzdr!
Odpowiedz
#3
Dzięki!

Odinstalowałem, wyczyściłem i faktycznie pomogło. Mam tylko nadzieję, że taka procedura nie będzie konieczna przy każdej aktualizacji i następna pójdzie gładko.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#4
a co to znaczy przeczyścic rejestr systemowy?? prosze o odpowiedz
Odpowiedz
#5
kasiaaa napisał(a):a co to znaczy przeczyścic rejestr systemowy??

Usunąć błędne wpisy Tongue
Odpowiedz
#6
gdzie mozna znalezc ten rejestr systemow??
bo ja mam provblem rowniez z aktualizacja ;/
gdy chchem aktualizowac to wyskakuje mi ze
NO CONNECTION TO THE INTERNET COULD BE PRODUCED. MORE INFORMATION IN THE REPRT FILE. ??
o coi chdozi ??
mam internet i to nei wolny bo 6 mb/s ;/ moze wlasnie to chdozi o ten rejestr systemow ;/ ale gdzie go nzalezc ??
Odpowiedz
#7

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#8
Mam wersję MBAM PRO - jest ona dożywotnia i obejmuje również upgrade do najnowszych wersji?





___________________________________________________________

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#9
Tak, obejmuje aktualizacje do kolejnych wersji.
Pewnie dlatego już nie sprzedają dożywotnich licencji,
bo to nie jest opłacalny model biznesowy na dłuższą metę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości