Dell DataSafe Online
#1
Do czego służy program Dell DataSafe Online?

Program Dell DataSafe Online chroni muzykę, zdjęcia i inne ważne pliki użytkownika, umieszczając ich kopie zapasowe w bezpiecznym magazynie za pomocą połączenia internetowego. Ze względów bezpieczeństwa wszystkie dane są szyfrowane i kompresowane, zanim opuszczą komputer.

Program Dell DataSafe Online umożliwia przywrócenie lub otwarcie danych z wielu komputerów, jeśli pliki zostaną utracone wskutek przyczyn takich, jak:

Katastrofa naturalna
Przypadkowe usunięcie pliku
Awaria sprzętu
Pożar
Kradzież
Lub inne nieprzewidziane okoliczności, takie jak błąd ludzki

Kopia zapasowa

Program Dell DataSafe Online oferuje automatyczne tworzenie kopii zapasowej codziennie, co tydzień lub co miesiąc, odpowiednio do potrzeb użytkownika. Wszystkie pliki są kompresowane i szyfrowane, aby zapewnić bezpieczeństwo i poufność. Dodatkowo funkcja przyrostowej kopii zapasowej umożliwia tworzenie kopii zapasowych jedynie zmienionych zarchiwizowanych plików i folderów. Kolejne kopie zapasowe są dzięki temu tworzone bardzo szybko i wydajnie.

Dlaczego warto tworzyć kopie zapasowe w Internecie, zamiast na lokalnym dysku twardym? Zdalny (internetowy) magazyn kopii zapasowych chroni komputer i pliki przed różnymi możliwymi zagrożeniami, takimi jak wirusy, awarie systemu, awarie sprzętu lub utrata.

Przywróć

Masz problem ze sprzętem? Plik został przypadkowo wymazany? Komputer został zaatakowany przez wirusa? Przywróć utracone pliki za pomocą internetowego konta programu Dell DataSafe Online.

Po utworzeniu kopii zapasowych plików możesz uzyskać do nich dostęp z każdego miejsca na świecie, o ile masz połączenie internetowe.

Udostępnij

Program Dell DataSafe Online umożliwia wysłanie łączy do zarchiwizowanych plików do każdej osoby mającej adres e-mail i połączenie internetowe. Szukasz metody udostępniania cennych wspomnień członkom rodziny w kraju i na świecie? Program Dell DataSafe Online to właściwe rozwiązanie!

w darmowej ofercie otrzymujemy 2 Giga miejsca na ich serwerach

strona usługi

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Dwa gigabajty to już coś.
Ale i tak w tym kraju ta oferta nie ma szans*.

* ma ktoś sensowny upload, powiedzmy 1MB/s?
Odpowiedz
#3
ja mam upload około 40kb i z taka prędkością nawet nie instaluje takich programów
Odpowiedz
#4
Ja tam mam 3 Mb/s uploadu a ile to kb/s to możecie sobie sami policzyć Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#5
zord napisał(a):ja mam upload około 40kb i z taka prędkością nawet nie instaluje takich programów

Tak samo jak ja (1MB download, 1Mb upload Grin)

b czy B to dla zwykłego człowieka niewielka różnica, a dla nas? Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości