Logowanie pomocnicze w Windows 7 SP1
#1
Mam problem jak uruchamiam laptopa otwiera się logowanie pomocnicze z podstawowymi programami , przeglądałem neta i ci co mieli to samo co ja piszą że to może być wina Windowsa 7 z SP1 a konkretnie najnowszych aktualizacji , poradziłem sobie przywracając kopię systemową z programu Acronis True Image Home 2011 ale ten problem coraz częściejsię powtarza , ze sterami jest wszystko ok bo sprawdzałem mam jako czyściciela Symantec Norton Utilities 15.0.0.122 plus Windows Doctor 2.7.0 .Ochrona Malwarebytes Anty-Malware
oraz Norton Internet SecurityGrin


Dodano: 24 lip 2011 00:13

robiłem restart F8 i uruchamiałem z Wiersza polecenia wkładałem płytkę i wpisywałem sfc.exe/scannow po przeskanowaniu wpisywałem chkdsk /r następnie T i po restarcie naprawa i jakiś czas ok i z powrotem to samo już zastanawiam się czy nie robić formata , mam system Windows 7 SP1 Ultimate 32bit
#2
Wyłącz usługę systemową - Logowanie pomocnicze - daj na wyłączone,może to pomoże.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Uploaded with

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Start- uruchom- wpisujesz w oknie, services.msc, szukasz tej usługi i zmieniasz na wyłączone, zastosuj i ok.
Polecenie uruchom , aby było w starcie(standardowo w Win 7 go nie ma) robisz, min. kikasz prawym mychy na Start, dalej Właściwości- następnie w kolejnym oknie z prawej klikasz na Dostosuj , szukasz "Polecenie uruchom", zaznaczasz, klikasz zastosuj i ok i pokazuje się ono w Starcie, reszta jak wyżej.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Uploaded with

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

#3
Wcale nie trzeba dodawać polecenia uruchom... W miejscu wyszukiwania wystarczy to wpisać i też się uruchomi...

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
#4
Dzięki za pomoc wszedłem na logowanie pomocnicze i aktualnie ta usługa jest wyłączona i jak znowu się włączy to będę jużwiedział co robić a usługę Uruchom to uruchomiłem jak tylko wgrałem win7 , cały czas się uczęo obsłudze komputerów oraz ich naprawie i już nie jestem taki zielony jak jeszcze dwa lata temu że jak np: muliło mi laptopa to wołałem informatyka , jeszcze raz Wielkie Dzięki
Pozdrawiam


Dodano: 24 lip 2011 22:13

Witam włączyłem laptopa i uruchomiło się logowanie pomocnicze z podstawowymi programami
Włączyłem Start > Uruchomwpisałem services.mscposzukałem Logowanie Pomocnicze i okazało się że jest WYŁĄCZONE a mimo to mam na pulpicie logowanie pomocnicze ,chyba tylko format mnie ratuje chyba że ktoś z was ma jakiś pomysł , zaraz włączę odzyskiwanie systemu z kopii systemowej Wall
#5
Witam uważam temat za zamknięty , zrobiłem formata
Pozdrawiam


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości