Pakiet Internet Security
#1
Potrzebuję ochrony na 2 komputery i koniecznie musi to być jakiś program internet security. Rozglądałem się nad nortonem 360, comodo IS i Pc Tools IS. A może coś innego polecacie? Cena nie gra roli.
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz
#2
Napisz proszę co to za komputery (ilość RAM, CPU etc.), czy odpowiadają Ci programy wyświetlające sporo pytań, co z takimi rzeczami jak antyspam, kontrola rodzicielska.
Odpowiedz
#3
Jaki masz sprzęt, czego oczekujesz, czy pakiet ma być bezobsługowy czy jednak wolisz podejmować decyzje,do czego i jak używasz pc?Napisałeś tylko że cena nie gra roli.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#4
Jeśli masz słabego kompa wybierz AIS albo CIS''a (free) Grin
Avast! Internet Security 6 + Emsisoft Mamutu 3 + Hitman Pro 3.5 (On-Demand)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#5
Kompa mam dobrego proc x2 2,8; 4GB ramu. Nie potrzebuje kontroli rodzicielskiej. Korzystam na moim kompie z bankowości elektronicznej i chcę aby IS miał wszystkie potrzebne zabezpieczenia. Nie szkoda mi te 100mb ramu na antywirusa ale żeby nie zamulał kompa. Myślałem też nad gdata ale ponoć straszny muł. Nie wiem bo nie miałem. Komp służy mi do gier i pracy w internecie, często wchodzę na dziwne strony w nazwach domeny.Wszystkie możliwe zapezpieczenia się przydadzą.
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz
#6
Wiesz, ja zaproponuję Norton Internet Security. Używasz Firefoksa, więc mógłbyś skorzystać z cyfrowego sejfu na hasła, loginy itd. Możesz też do Nortona dodać Prevx SafeOnline Facebook Edition - ochrona przeglądarki przed atakami, phisingiem takie tam. Zestaw lekki, nie sprawia kłopotów.

Comodo Internet Security - dlaczego nie, ale zwyczajem przekupionych redaktorów mówię że w przypadku bankowości lepiej zainwestować w jej ochronę. A CIS ma tylko zaporę sieciową i antywirus. Defense+, chmurę, piaskownicę pomijam.
Odpowiedz
#7
odi napisał(a):Kompa mam dobrego proc x2 2,8; 4GB ramu. Nie potrzebuje kontroli rodzicielskiej. Korzystam na moim kompie z bankowości elektronicznej i chcę aby IS miał wszystkie potrzebne zabezpieczenia. Nie szkoda mi te 100mb ramu na antywirusa ale żeby nie zamulał kompa. Myślałem też nad gdata ale ponoć straszny muł. Nie wiem bo nie miałem. Komp służy mi do gier i pracy w internecie, często wchodzę na dziwne strony w nazwach domeny.Wszystkie możliwe zapezpieczenia się przydadzą.


W takim razie proponuję KIS''a Smile
Avast! Internet Security 6 + Emsisoft Mamutu 3 + Hitman Pro 3.5 (On-Demand)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#8
Eugeniusz napisał(a):Wiesz, ja zaproponuję Norton Internet Security. Używasz Firefoksa, więc mógłbyś skorzystać z cyfrowego sejfu na hasła, loginy itd. Możesz też do Nortona dodać Prevx SafeOnline Facebook Edition - ochrona przeglądarki przed atakami, phisingiem takie tam. Zestaw lekki, nie sprawia kłopotów.

Comodo Internet Security - dlaczego nie, ale zwyczajem przekupionych redaktorów mówię że w przypadku bankowości lepiej zainwestować w jej ochronę. A CIS ma tylko zaporę sieciową i antywirus. Defense+, chmurę, piaskownicę pomijam.

a jak na tym tle wypada pc tools IS 2011?
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz
#9
blado.


Dodano: 27 lip 2011 11:06

blado.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#10
Nikt go na forum nie używa. Wykrywalność średnia (według VirusBulletin), obciążenie komputera spore, ale dobry firewall i oczywiście ThreatFire, czyli bloker behawioralny (analiza zachowań aplikacji w systemie).

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#11
wg tej strony av-test.org najlepiej wypada bit defenser 2011. I co to są za certyfikay, że nie ma go Comodo?

//edit
więc może uszczuplając. Pomiędzy czym wybieram: Kaspersky, Comodo IS, Norton 360, Norton IS 2011, BitDefender IS 2011? Czy coś jeszcze?
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz
#12
F-Secure Internet Security 2011. Produkt roku według AV-Comparatives.
Odpowiedz
#13
odi napisał(a):wg tej strony av-test.org najlepiej wypada bit defenser 2011. I co to są za certyfikay, że nie ma go Comodo?

//edit
więc może uszczuplając. Pomiędzy czym wybieram: Kaspersky, Comodo IS, Norton 360, Norton IS 2011, BitDefender IS 2011? Czy coś jeszcze?

Zalecam samemu sprawdzić co Ci odpowiada. Kaspersky to bardzo solidny pakiet, niestety lubi pomęczyć dysk twardy. Comodo IS to też dobry pakiet, tyle że jeśli chodzi o "wyposażenie" to wypada blado. Ale z drugiej strony jest za darmo. A Norton 360 i IS to lekkie, całkiem niezłe pakiety, dobrze "wyposażone", proste w użyciu i bardzo skuteczne.
Odpowiedz
#14
Właśnie chciałem sobie pobrać KAsperskiego ale nie zainstaluję bo mi wyskakuje komunikat, że mam eset nod32 on line scanner zainstalowany a nie mam tego programu, w rejestrze patrzyłem i czyściłem iteż tego nie widać.
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz
#15

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#16
Ja polecam Nortona - kupujesz dosyć tanią licencję, która pozwala Ci na instalację na 3 komputerach, a ochronę masz na rok. Program w pełni zautomatyzowany, bardzo lekki dla komputera (a niebawem będzie dostępna wersja 2012 która wygląda na jeszcze nieco szybszą), a wykrywalność i kompletność ochrony przy typowym użytkowaniu spisuje się dobrze.
Z tym, że warto wybierać Internet Security, bo Norton 360 jest niby bardziej kompletny, ale zawsze w tyle względem NIS.
Odpowiedz
#17
A czym im ustępuje comodo IS ?
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz
#18
Teoretycznie niczym - ochrona jest nawet lepsza, acz nie ma w nim żadnego bezpiecznego przechowywania haseł, czy też dodatków do przeglądarki.
Poza tym, jest on jednak nieco trudniejszy w konfiguracji jeżeli chcesz osiągnąć pełnię jego możliwości.
Odpowiedz
#19
Zainstaluj Comodo IS - nie ma co wydawać sałaty na produkty które w cale nie są lepsze od darmowego CIS a tak na prawdę jedynym konkurentem Comodo jest Kaspersky IS reszta moim zdaniem nie warta uwagi bo jest Comodo ISTongue
Ostatnio u mamy na lapku zainstalowałem Avast IS + MBAM Pro i coraz bardziej mi się on podoba - zapora w AIS całkiem ciekawa - blokuję wszystkie połączenia wychodzące pomijając te które są w regułach aplikacji - ogólnie jest to automat choć można przestawić go na zadający pytaniaSmile
Gdybyś nie chciał mieć koniecznie pakietu to bym proponował Avast free do tego Comodo FWWink
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#20
Przestańcie z tym Comodo, Comodo, Comodo. Nie ma nic innego na świecie?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości