ESET SS czy Comodo IS?
#1
Odświeżam temacik bo nie będę pisał nowego:

Eset Smart Security 4 (czy 5 beta) czy Comodo IS 5.5 (czy może 5.8 beta)?
Wymagania jak wyżej w postach.
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz
#2
jak nie masz co robic z kasa to mozesz wziac i platnego eseta tylko dlaczego mialbys to robic? Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#3
Musisz przetestowac oba i tyle.
Odpowiedz
#4
Moim zdaniem oba są dobre ale nie jestem dobry w te klocki. Esetowi chyba brakuje piaskownicy i antypishingu i firewall też gorszy ale może lepszy skaner av, dobrze mówię?
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz
#5
Na podobnym poziomie. A może Eset NOD32+Comodo Firewall?
Odpowiedz
#6
Tak się już nie będe dzielił albo jedno albo drugie Smile
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz
#7
A dlaczego nie? Z tego co wiem, to dobrze ze soba wspolpracuja. Zaplacisz mniej za antywirusa, a darmowe Comodo ma lepsza zapore
Odpowiedz
#8
Miałem Eset w wersji 4, teraz mamCIS 5.8 Beta , moim zdaniem niepotrzebnie wydałem pieniądze, bo darmowy Comodo to wysoki poziom zabezpieczeń, dużo opcji, prosta konfiguracja, alerty czytelne i teraz w nowszych wersjach jest ich naprawdę mało, więc ja wybrałbym CIS zamiast Eset, takie moje zdanie, ale decyzja należy do Ciebie, mogę tylko podpowiedzieć.
Odpowiedz
#9
Ja takze, jesli chcesz pakiet, to Comodo, jesli zestaw, to ten co podalem.
Odpowiedz
#10
andrzej76 napisał(a):Miałem Eset w wersji 4, teraz mamCIS 5.8 Beta , moim zdaniem niepotrzebnie wydałem pieniądze, bo darmowy Comodo to wysoki poziom zabezpieczeń, dużo opcji, prosta konfiguracja, alerty czytelne i teraz w nowszych wersjach jest ich naprawdę mało, więc ja wybrałbym CIS zamiast Eset, takie moje zdanie, ale decyzja należy do Ciebie, mogę tylko podpowiedzieć.
A jak się sprawuje wersja beta? Są krzaki w spolszczeniu? Czy może wybrać lang eng? Nie sypie się?
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz
#11
Są krzaki w pl ...
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#12
Mi się nie sypie ta beta, gdzie nie gdzie krzaki, ogólnie jest ok., nic a nic nie obciąża, zawsze można także zainstalować wersję CIS Premium 2011 5.5 stabilną z oficjalnej strony Comodo.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#13
Temat wydzielony.
Odpowiedz
#14
Znając osobiście ESS (v4) w działaniui skuteczność CIS przynajmniej teoretycznie, bo od czasu chyba v3.0 nie instalowałem, to na twoim miejscu bym wybrał CIS.
Wybór jak zawsze należy do użyszkodnikaWink
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#15
Jak poznasz CISa to nie zamienisz na nic innego.
Dla mnie Comodo ma jedną podstawową zaletę - jest darmowy.
Odpowiedz
#16
Darmowe Comodo może być bardzo dobrą decyzją. Plusy Eseta to jedynie antyspam, ładny wygląd i Eset SysInspector. Antywirus całkiem porządny.
Odpowiedz
#17
Koledzy mi tutaj nabili do głowy. Założyłem 2 albo 3 tematy wyputując o produkty...CIS? B. Dobry wybór ale ja chyba wybrałem jeszcze lepszy po dialogach z kolegami:Emisoft + Online Armour
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz
#18
odi napisał(a):Dobry wybór ale ja chyba wybrałem jeszcze lepszy po dialogach z kolegami: Emisoft + Online Armour


Czy ja wiem, tutaj obciążające dwa programy, tutaj CIS to jeden i pełny, nie ciężki dla kompa i systemu, więc.... zdecyduj,Twój wybór.
Odpowiedz
#19
Andrzej, o obciążeniu przty 2x2.8GHz i 2x2GB Ramu nie ma mowy Wink Ten zestaw wcale nie jest ciezki.
Odpowiedz
#20
Cytat: Koledzy mi tutaj nabili do głowy. Założyłem 2 albo 3 tematy wyputując o produkty...CIS? B. Dobry wybór ale ja chyba wybrałem jeszcze lepszy po dialogach z kolegami: Emisoft + Online Armour


Czy ja wiem. Próbowałem prawie wszystkiego i Comodo to naprawdę dobry wybór tylko trzeba się trochę ogarnąć z programem.

Pamiętam swoje początki z wersją 3 - ciężko było to wszystko zrozumieć. Kto teraz instaluje ma o wiele łatwiejsze zadanie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości