ComboFix
#1
Znakomity programik, przydatny wówczas, gdy nie możemy, korzystając z Aviry, czy innych AV, usunąć wirusa z systemu, np.TR/Crypt.XPACK.Gen

Oto opis programu:

"Rewelacyjny program, który posiada opcję tworzenia loga z Naszego komputera. Potrafi wskazać m.in spyware, trojany, adware występujące na komputerze. Program posiada opcję auto dezynfekcji, dzięki której część niebezpiecznego oprogramowania na Naszym komputerze zostanie usunięta. Obsługa narzędzia jest bardzo prosta wystarczy uruchomić ComboFix i poczekać na automatyczne wygenerowanie loga.
ComboFix, może być atakowany przez antywirusy które twierdzą że ComboFix jest wirusem. NIE. Jest czysty ale przez fakt że jest pakowany via UPX a także zawiera w środku różne process killery zaborcze AV nie pozwolą mu pracować. Proszę przepuścić narzędzie a nawet w ostateczności AV wyłączyć!"

AntiVir też traktuje ComboFixa jak wirusa. Wysłałem plik do laboratorium Aviry. Być może nie trzeba będzie w przyszłości wyłączać Guarda przy pobieraniu i używaniu ComboFix''a.
ComboFix tworzy punkt przywracania systemu i przenosi pliki do kwarantanny.


Link do pobrania:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Polecam!
Odpowiedz
#2
Świetną renomę Combofixa mogę potwierdzić własnym przykladem. Raz mój system zainfekowały niezliczone ilości wirusów, malware''u i chyba rootkitów(gmer pokazywał, że jest). Częśćdobrej roboty wykonały Spyware Terminator i Malware''bytes Anti-malware( chyba nie trzeba polecać), ale system wyczyścił do końca i przywrocił do poprzedniego stanu dopiero wyśmienity! Combofix. Szczerze polecam!!!
Odpowiedz
#3
Combofix pojawił się na db:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#4
Ja tam nie polecam combofixa. może wiecej zniszczyć niz naprawić.już lepiej użyć do usuwania wirusów narzędzi typu otl
Odpowiedz
#5
No nareszcie go dodali, sandboxie kolejne udane dodanie do vortalu. ComboiFix dużo pomaga tylko trzeba mieć o nim pojęcie , aby nie nabroićWink
Odpowiedz
#6
Cytat: Ja tam nie polecam combofixa. może wiecej zniszczyć niz naprawić


Generalnie rzecz biorąc, nóż źle użyty też może doprowadzić do samookaleczenia.
Istnieje na forum temat o combofix.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#7
Cytat:tylko trzeba mieć o nim pojęcie , aby nie nabroić


A najczęściej używają go osoby które nie mają o niż zielonego pojęcia - łatwo mogą coś zje... zepsuć
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości