Promocja [PROMO] AVG Anti-Virus Pro 2.8.1 dla Androida
#1
program wystarczy pobrać i zainstalować strona z promocją

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
To chyba niemiecka wersja językowa jak się nie mylę?
Odpowiedz
#3
nie wiem normalna jest po polsku tej nie instalowałem


Dodano: 4 wrz 2011, 2011 10:42

Zainstalowałem jest to normalna wersja wielojęzyczna w tym po polsku
Odpowiedz
#4
Wygląda na to, że tak:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#5
Zainstalowalem i odinstalowalem Smile
Troche ubogi ten antywirusek. Po polsku ale nie do konca.
Pamietajcie, ze chyba 09.09 jest Kaspersky Mobile z Rzeczpospolita. Ja kupuje Smile
Odpowiedz
#6
kamil10506 napisał(a):Zainstalowalem i odinstalowalem Smile
Troche ubogi ten antywirusek. Po polsku ale nie do konca.
Pamietajcie, ze chyba 09.09 jest Kaspersky Mobile z Rzeczpospolita. Ja kupuje Smile


na ile ma być licka? W sumie to nie wiem czy warto używać AV na androida bo wystarczy pobrać soft na kompa przeskanować i przenieść na telefonik , po co marnować ram na AV w telefonieWink
Odpowiedz
#7
Ale tu chodzi slawsi bardziej o zablokowanie telefonu, kiedy ktos ukradnie. Wtedy wysylasz tajny sms na swoj telefon i zostanie on zablokowany. Zainstaluj Kasperka, obcykasz go i zostaniesz przy nim na dluzej Smile
Licka jest chyba na 6 mies. Na pewno na 3.
Odpowiedz
#8
kamil10506 napisał(a):Ale tu chodzi slawsi bardziej o zablokowanie telefonu, kiedy ktos ukradnie. Wtedy wysylasz tajny sms na swoj telefon i zostanie on zablokowany. Zainstaluj Kasperka, obcykasz go i zostaniesz przy nim na dluzej

mimo to szkoda RAMu - co innego gdybym miał Samsung Galaxy S II który jest drogi i posiada 1 GB Ram oraz 1,5 Ghz procek<!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->
Odpowiedz
#9
Spoko, nic nie bedzie mulilo. U mnie na powolnej XPerii X8 nie ma zadnego zamulenia, a Wildfire S jest szybszy od X8, wiec spoko. A jesli ktos Ci ukradnie telefon, to z innego wysylasz tajny sms ("block: i tu tajny kod") i telefon zablokowany Wink
Odpowiedz
#10
kamil10506 napisał(a):Spoko, nic nie bedzie mulilo. U mnie na powolnej XPerii X8 nie ma zadnego zamulenia, a Wildfire S jest szybszy od X8, wiec spoko. A jesli ktos Ci ukradnie telefon, to z innego wysylasz tajny sms ("block: i tu tajny kod") i telefon zablokowany Wink
jak ktoś kradnie tel to od razu wyjmuje kartę sim i wyrzuca, to jak to będzie działać?: )
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#11
To kiedy włoży nową kartę, telefon zostanie zablokowany, a na numer telefonu, który okresliliśmy wcześniej zostanie wysłany numer tel. tej nowej karty Wink
Sprytne, nie? Grin

A jeśli w ogóle nie włoży karty, to zostaje wysłanie kodu, który usunie wszystkie dane.
Odpowiedz
#12
kamil10506 napisał(a):To kiedy włoży nową kartę, telefon zostanie zablokowany, a na numer telefonu, który okresliliśmy wcześniej zostanie wysłany numer tel. tej nowej karty Wink
Sprytne, nie? Grin

A jeśli w ogóle nie włoży karty, to zostaje wysłanie kodu, który usunie wszystkie dane.


sprytne ale wydaje mi się to zbyteczne i nie aż na tyle opłacalne by za to płacić tym bardziej że telefonu i tak nie odzyskamy i w tedy zostaje nam tylko satysfakcja że nikt inny z niego nie skorzysta... Tak jak mówię gdybym miał telefon z ponad 2 koła to może bym przemyślał płacenie za taki produktWink
Odpowiedz
#13
Slawsi, ja myslę inaczej. Złodziej pomyśli, że blokada zostanie zdjęta po włożeniu innej karty SIM. A wtedy dostajemy numer telefonu i chyba lokazlizację.
Odpowiedz
#14
slawsi5 napisał(a):sprytne ale wydaje mi się to zbyteczne i nie aż na tyle opłacalne by za to płacić tym bardziej że telefonu i tak nie odzyskamy i w tedy zostaje nam tylko satysfakcja że nikt inny z niego nie skorzysta... Tak jak mówię gdybym miał telefon z ponad 2 koła to może bym przemyślał płacenie za taki produktWink

Nie musisz płacić, za taki produkt:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#15
złodziej zrobi reset i po blokadzie Tongue
Odpowiedz
#16
Nie wiem jak zrobić reset telefonu nie mając do niego dostępu (chyba przez revovery tylko)
Odpowiedz
#17
kamil10506 napisał(a):Slawsi, ja myslę inaczej. Złodziej pomyśli, że blokada zostanie zdjęta po włożeniu innej karty SIM. A wtedy dostajemy numer telefonu i chyba lokazlizację.
ale są darmowe rozwiązania które oferują taką blokadę - zresztą jak powiedziałęś
kamil10506 napisał(a):To kiedy włoży nową kartę, telefon zostanie zablokowany

wtedy jak zobaczy że fonik jest zablokowany to wyciągnie nową katę a telefon spróbuje odblokować - jeśli mu się to nie uda wyrzuci do kosza...
Odpowiedz
#18
slawsi5 napisał(a):wtedy jak zobaczy że fonik jest zablokowany to wyciągnie nową katę a telefon spróbuje odblokować - jeśli mu się to nie uda wyrzuci do kosza...

Ale do tego czasu może się uda zlokalizować telefon.
Odpowiedz
#19
kamil10506 napisał(a):Nie wiem jak zrobić reset telefonu nie mając do niego dostępu (chyba przez revovery tylko)


każdy telefon ma możliwość zrobienia restartu nawet gdy telefon nie odpala - przeważnie jest to kombinacja 3 przycisków które przytrzymujemyWink


Dodano: 04 wrz 2011 12:50

kamil10506 napisał(a):Ale do tego czasu może się uda zlokalizować telefon.


wątpie bo nie zawsze takie operacje są przeprowadzane w domu - możliwe że nową kartę włoży na dworze przy jakimś punkcie gdzie zakupił nową sim itp.
Odpowiedz
#20
Aaa ta, nie rozmawiam z Wami Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości