Z XP do 7
#1
Witam,mam zamiar przeskoczyć z XP na 7, i pytanie czy mogę to zrobić aktualizując do 7.Chodzi o to by nie trzeba było wszystkiego instalować od nowa po zainstalowaniu 7 (gry,programy itp).Cy trzeba zaktualizować do Visty a nstępnie do 7 ?bo spotkałem się z taką poradą.
Pozdro.
Odpowiedz
#2
Zrzuć pierdoły na dysk inny niż windowsowy, np. D. Resztę sformatuj i tyle. Potem sterowniki itd., a to co na D zostawiłeś i nie sformatowałeś to będziesz miał i na 7. Przynajmniej tak mi się wydaje, bodajże kumpel też tak robił.
avast! Free Antivirus
Asus X52JE | Intel Core i3 M370 | 3GB RAM DDR3 | ATI Radeon HD 5470
Odpowiedz
#3
Definicja uaktualnienia to proces instalacji nowego systemu na już istniejący, poprzedni system Windows - bez utraty ustawień, programów i dokumentów. Takie uaktualnienie nazywa się często uaktualnieniem "w miejscu" (jego przeciwieństwem jest tzw. "czysta instalacja", czyli instalacja nowego systemu na uprzednio wyczyszczony dysk). Uaktualnienia "w miejscu" mogą dokonać jedynie użytkownicy systemu Windows Vista z Service Packiem 1 lub Service Packiem 2. Oznacza to także, że użytkownicy Windows XP muszą liczyć się z czystą instalacją, jeśli chcą korzystać z Windows 7.
Odpowiedz
#4
@slawektor:
A źródło to co, koń? Naprawdę jak wklejasz takiego gotowe fragmenty jest to rozpoznawalne...
Odpowiedz
#5
Myślę, że nie powinno być problemu...mój syn przesiadał się z XP na W7 i choć było trochę stresująco, to wszystko się udało, a wszystkie zgodne z W7 programy pracowały normalnie. Kwestia tylko potem głównie ustawień na kontach użytkownika i ewentualnie przesunięcia z dysku C katalogu Windows.old, który zawiera katalogi: Windows, Documents and Settings i Program Files z poprzedniego systemu...to na wypadek powrotu do XP.

Linki do artykułów

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości