Mozilla Firefox 7.0 finalna wersja
#1

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Dzięki za infoKamil Wink
Odpowiedz
#3
Nie ma za co. Link Tobie działa? Bo u mnie na komórce nie chce wejść...
Odpowiedz
#4
Zadziałał za 2 razem, bo za pierwszym prosił o logowanie.

edit:
i znowu Norton Toolbar niekompatybilny , Java także
Zużycie ramu spadło dość wyraźnie, połowa tego co pobiera Opera.
Odpowiedz
#5
Tak częste aktualizacje nie mogą wyjść na dobre przeglądarce która opiera swoją siłę na dodatkach.
Odpowiedz
#6
facecik napisał(a):Zadziałał za 2 razem, bo za pierwszym prosił o logowanie.

edit:
i znowu Norton Toolbar niekompatybilny

Pewnie niedługo wydadzą nową wersję. Chociaż kiedy wydadzą, to zaraz wyjdzie Firefox 8 i znowu trzeba będzie czekać Tongue To jest niestety minus tego szybkiego rozwoju, ale z drugiej strony producenci AV na pewno są w stanie szybciej dodać kompatybilność...
Odpowiedz
#7
Mam wrażenie , że jest jednak sporo szybsza, ale to tylko na oko Smile
Odpowiedz
#8
Mam pytanko, mając wersję 6.02 odinstalowywaliście wpierw starą czy instalowaliście nową na starą wersję?
avast! Free Antivirus
Asus X52JE | Intel Core i3 M370 | 3GB RAM DDR3 | ATI Radeon HD 5470
Odpowiedz
#9
Ja nadpisałem instalację i u mnie wszystko działa.
Odpowiedz
#10
Ale działa Ci Gieniu Java?
Bo rozumiem, że Nortona nie używaszWink
Odpowiedz
#11
Dzięki za link!
Ja chyba wywalę w pełni starą wersję i dopiero wtedy wrzucę 7 aby mieć "clean" w pełni.
Odpowiedz
#12
@facecik
Java w FX jest zbędna po wywaleniu tej wtyczki lisek i tak współpracuje z javą <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->
Odpowiedz
#13
marsellus napisał(a):@facecik
Java w FX jest zbędna po wywaleniu tej wtyczki lisek i tak współpracuje z javą <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->

Aha to ciekawe Grin.
Ja i tak należę do grona Operowców, jednak zawsze instaluję FF i patrze jak działa.
Odpowiedz
#14
Ten projekt zmniejszający użycie ramu to powinna Opera odgapić.
Odpowiedz
#15
Java oraz parę pomniejszych pluginów nie działa. Zaskoczyło mnie to, że Avast! WebRep działa Grin
Vences
Odpowiedz
#16
f-secure 2012 bro... prot... też działa. Zrobili jedna wersję ( na finalną i betę).
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#17
Też już jestem na FF7. Wydaje się nieco szybszy, większych zmian nie widać. Jak z tym RAMem to nie wiem, przekonam się w ciągu kilku dni gdzie będzie intensywnie gdzieś działał firebug + co chwila reload. Na wersjach 4 i 5 można było tak szybko zapchać przeglądarkę i nieźle ją spowolnić, pomagał dodatek MemoryFox. Od wersji 6 już go nie używam, bo przestał być potrzebny.
Odpowiedz
#18
u mnie na windzie i OSX 7 daje radę, zużywa zdecydowanie mniej ramu
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#19
mam pytanie jak w tej przeglądarce się karty teraz zamyka? Craze bo nie mam żadnego krzyżaka na kartach
Odpowiedz
#20
Eeee? Powinien być, domyślnie słabiej widoczny a po najechaniu na kartę w pełni.
Daj może screena.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości