Znikająca ikonka w tray'u
#1
Witam. Wiem że już był taki temat wcześniej ale niewiele mi pomógł. Otóż wczoraj zainstalowałem Avirę Premium i po aktualizacji zniknęła mi ikonka w tray''u. Procesy wszystkie były, nawet była potem automatyczna aktualizacja już jak nie było tej ikonki. I moje pytanie jest następujące: czy to ma jakieś znaczenie jeśli jest ta ikonka mimo że program działa, czy muszę coś zrobić aby ona była? Zainstalowałem potem wersję Avire Free i narazie ikonka jest. Więc czym to mogłoby być spowodowane, że ona znika. Dodam jeszcze że to zdarzyło mi się pierwszy razSmile PozdrawiamSmile
Odpowiedz
#2
Zbysiek napisał(a):Witam. Wiem że już był taki temat wcześniej ale niewiele mi pomógł. Otóż wczoraj zainstalowałem Avirę Premium i po aktualizacji zniknęła mi ikonka w tray''u. Procesy wszystkie były, nawet była potem automatyczna aktualizacja już jak nie było tej ikonki. I moje pytanie jest następujące: czy to ma jakieś znaczenie jeśli jest ta ikonka mimo że program działa, czy muszę coś zrobić aby ona była? Zainstalowałem potem wersję Avire Free i narazie ikonka jest. Więc czym to mogłoby być spowodowane, że ona znika. Dodam jeszcze że to zdarzyło mi się pierwszy razSmile PozdrawiamSmile


To są problemy związane z systemem a nie Avirą. Najlepiej zainstalować Premium ponownie, a gdyby nadal nie było ikonki a antywirus działał, to się tym nie przejmować. Miałem taki przypadek z NODem, gdy mój Windows nie działał zbyt dobrze.
Odpowiedz
#3
A może jest to spowodowane używaniem firewalla Zone Alarm wersji darmowej? Jeśli tak, to jaki byś mi mógł polecić inny dobry i darmowy firewall? PozdrawiamSmile
Odpowiedz
#4
Zbysiek napisał(a):A może jest to spowodowane używaniem firewalla Zone Alarm wersji darmowej? Jeśli tak, to jaki byś mi mógł polecić inny dobry i darmowy firewall? PozdrawiamSmile


Przypuszczam, że to nie jest spowodowane przez Zone Alarm.
Najbardziej skutecznym darmowym firewallem jest Comodo Firewall Pro. Jest to zapora po angielsku i raczej dla zaawansowanych:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Bardzo skuteczna i prosta zapora w języku polskim to PC Tools Firewall Plus:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#5
Ok, dzięki
Odpowiedz
#6
U mnie tez brak tej ikonki, nawet po kolejnej instalacji. Av. dziala (podglad Menadzera zadan).To troche frustrujace, po starcie systemu upewniam sie czy wszystko z Av. ok.
Odpowiedz
#7
To dodać tak na biegu do autostartu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości