Promocja [PROMO] TweakRAM 7.1.5.31 do jutra za darmo
#1
Niewielkie narzędzie optymalizujące pamięć. TweakRAM umożliwia przyspieszenie pracy komputera, zwiększenie efektywności jego działania. Program defragmentuje pamięć, zwalnia niepotrzebnie zajmowane zasoby dzięki czemu wzrasta wydajność systemu. Program jest bezpieczny, nie modyfikuje systemu, a jego funkcjonowanie poprawia stabilność. TweakRAM dynamicznie wizualizuje procesy: użycie pamięci, ilość wolnej pamięci, wykorzystanie procesora, użycie pliku wymiany. Ponadto posiada opcje umożliwiające dodawanie aplikacji do autostartu, czyszczenie historii ostatnio używanych dokumentów, schowka, bufora Internet Explorera, a także wyświetlania informacji o wersji posiadanego BIOS-u i czasie pracy systemu.
Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Te wszystkie programy to sciema. System sam to robi jak potrzebuje. Zreszta teraz wszyscy maja po minimum 2GB RAM.
Odpowiedz
#3
Dzięki za info, przyda się na wirtual, potestuję go.
Odpowiedz
#4
Flash999 napisał(a):Zreszta teraz wszyscy maja po minimum 2GB RAM.

Co nie znaczy, że starsze maszyny z mniejszą ilością pamięci wylądowały w koszu Wink

Ogólnie nie jestem zwolennikiem takich programów, nie wiem czy doba musiałby mieć ze 130 godzin żeby ten program mógł pracować z widocznymi efektami, ale mimo wszystko myślę, że na starszym komputerze z XP można go przetestować. W przypadku Windowsa 7 nie widzę takiej potrzeby, ale mogę się mylić.

Dziękuję za informację, przetestuje wieczorem na starym komputrze.
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
#5
Teraz jest taka era. Sam mam starego PC z Celeronem i zamierzam go sprzedac. Microsoft zmusza do przejscia na 7. Gier juz coraz wiecej na DX11, niektore programy zabezpieczajace dzialaja w pelni na 7. Moim skromnym zdaniem to ten program zamiast zwalniac ram to go zapelnia, bo dziala w tle. Obilo mi sie o uszy ze te programy tylko przerzucaja z ramu na dysk, przez co jeszcze wolniej wszystko dziala.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości