ZoneAlarm Free Firewall 10
#1
Na razie tylko na forum ZA, ale już oficjalnie...przez wielu oczekiwana wersja 10 bardzo popularnej zapory od ZoneAlarm. Na stronie firmowej nie ma jeszcze tej wersji.
Cytat: New Release 10.1.056.000
We have released a long awaited version that now supports Firefox 7.

There was also a bunch of improvements and bug fixes, too many to list.

The release history pages will be updated this week but we wanted you to have the new version without having to wait any longer.

We now support English, German, French, Italian and Spanish languages in one installer now!

Źródło

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Pobieranie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Plik instalacyjny to 149 MB(!!)...poprzednia wersja nieco ponad 40...trudno powiedzieć, co jest w tym programie, że tyle waży...to tylko zapora przecież. Chyba że to instalator wspólny dla np. całego pakietu z AV...sam nie wiem.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#2
115 mega zajmują instalatory ForceField jest tam ich aż 10, 5 języków po 2 wersje 32 i 64 bitFacepalm
Odpowiedz
#3
No to nie powiem...ułatwili życie Suspicious
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#4
ForceField jest darmowy w podstawowej wersji ciekawe tylko czy jest kompatybilny z ostatnimi wersjami firefoxa
bo z tego co pamiętam mieli z tym problem
Odpowiedz
#5
Na Majorgeeks jest instalator samej zapory...waży tyle co poprzednio czyli ok. 45 MB...też na mój gust sporo Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#6
Czy ta zapora nadal jest warta zainstalowania?
Nigdy jej nie używałem, ale wiem, że kiedyśbyła bardzo dobra...
Odpowiedz
#7
Interfejs dalej wygląda jak z lat 90.?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości