Zabezpieczenie komputera
#1
Witam Wink

Aktualnie posiadam oto taką ochronę: Kaspersky Internet Security 2012 + MBAM + Emsisoft Anti-Malware . Jak sami pewnie stwierdzicie, jest to bardzo dobry zestaw zabezpieczający. Jednakże muszę przyznać, że Kaspersky z niewiadomych przyczyn zaczął po prostu mulić. Dlatego zastanawiam się nad nowym pakietem zabezpieczającym. Co sądzicie o CIS zamiast KIS''a? Jak z jego wykrywalnością? Jest dużo lżejszy od KIS''a? Czekam na Wasze opinie.

Pozdrawiam Senei Smile
Comodo Internet Security Premium / Malwarebytes' Anti-Malware / Emsisoft Anti-Malware
Odpowiedz
#2
Jeśli nie przeszkadzają ci od czasu do czasu fp to wal śmiało, pakiet ci się spodoba.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#3
Tylko żeby nie było ich za dużo, bo od tego można zwariować Grin

Zapomniałem dodać, często loguje się na konto bankowe. Jak w ogóle CIS wypada w stosunku do KIS''a? Możecie podać linki do jakiś wiarygodnych testów?
Comodo Internet Security Premium / Malwarebytes' Anti-Malware / Emsisoft Anti-Malware
Odpowiedz
#4
Do kisa, podobnie a w niektóry konfiguracjach może wypaść lepiej.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#5
Senei napisał(a):Tylko żeby nie było ich za dużo, bo od tego można zwariować Grin

Zapomniałem dodać, często loguje się na konto bankowe. Jak w ogóle CIS wypada w stosunku do KIS''a? Możecie podać linki do jakiś wiarygodnych testów?

Niestety wydajnością w CIS''ie bywa różnie.Sad
Odpowiedz
#6
Zainstalowałem i system na nowo "odżył" Grin

Teraz tylko, jak poprawnie skonfigurować CIS''a? Kilka dni temu robiłem formata, więc system jest "czysty". Co poprzestawiać w opcjach, aby ochrona była satysfakcjonująca?

Pozdrawiam Senei
Comodo Internet Security Premium / Malwarebytes' Anti-Malware / Emsisoft Anti-Malware
Odpowiedz
#7
Jeśli kilka dni temu był format to dla Defense + może to być tryb czystego PC.
W karcie firewall ukryj porty, przejdź do ustawień zachowania firewalla i odznacz "nie pokazuj alertów...".
Zaznacz też aby tworzył reguły dla bezpiecznych aplikacji autmatycznie.
Przejdź do ostatniej zakładki i tam zaznaczprzynajmniej opcję 3cią, a reszte wdł uznania.

To tyle...

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#8
JAk zaczynasz z cisem zabawę to proponuje włączać opcje stopniowo, w racie problemów będziesz wiedzieć na czym stoisz.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#9
Nie wierzęCool

-strony wczytują się szybciej, odkąd odinstalowałem KIS''a
-programy zużywają mniej pamięci RAM

Po prostu rewelacja Smile

EDIT:

Wieczorem pobawię się wszystkimi opcjami i wrzucę Wam tu screeny, czy wszystko dobrze jest ustawione.
Comodo Internet Security Premium / Malwarebytes' Anti-Malware / Emsisoft Anti-Malware
Odpowiedz
#10
Witam,
a nie pomogła czasami instalacja na świeżaku?
The world is yours
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości