Promocja [PROMO] Do Not Track Plus na rok...
#1
Dostępna jest wtyczka do FF i Google Chrome ( i jej pochodnych), której zadaniem jest blokowanie lub niszczenie zbierania danych o naszej aktywności w internecie.
Wystarczy udać się pod ten adres i zainstalować.Licencja jest na rok.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
zainstalowałem i wydaje mi się że ghostery jest znacznie lepszy
Odpowiedz
#3
Mi się wydaje, że są podobne, zainstalowałem 2 wtyczki i sprawdziłem ile elementów blokują na danej stronie, raz Ghostery blokował więcej raz Do Not Track, także nie ma tu porównania lepszy, gorszy, praktycznie to samo. Niby Ghostery blokuje 600 dostawców, a Do Not... 100, ale po analizie blokowania elementów na stronach , jest prawie identycznie, także nie sugeruję się tym ile każdy ma w bazie.
Odpowiedz
#4
Andrzej76 , dzięki za info, ale raczej nie skorzystam z tej promocji...

Skoro darmowe Ghostery jest skuteczne, a w połączeniu z Track Me Not zapewnia większą prywatność, to przy nim zostanę.

Poza tym rozszerzenie Ghostery jest kompatybilne z Firefox, Pale Moon, Google Chrome, Operą, Safari i Sea Monkey.

Z tymże blokowanie trackerów w Google Chrome jest eksperymentalne.

A Ghostery do Opery czasem stwarza problemy, bo czasami dalej blokuje trackery, nawet jak wyłączy się blokowanie zawartości na danej stronie, więc czasem trzeba wyłączać to rozszerzenie, np. na Facebook.
Kto pyta nie błądzi, ale błądzić jest rzeczą ludzką. Wink
Odpowiedz
#5
Każdy wybiera co mu leży, ja też używam Ghostery, tu zapodałem info o promo, jak ktoś chce to skorzysta i to wypróbuje, zawsze rozszerzenie można usunąć z przeglądarki bezproblemowo.
Odpowiedz
#6
Witam. Proszę o poradę na temat Ghostera, bo nie łapie wszystkiego z angielskiego. Czy trzeba zaznaczyć okienko Blocking Options

Enable bug blocking?
Odpowiedz
#7
Takenable web bug i cookie protection . Będzie to blokowane, ja tak mam i jest ok.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Uploaded with

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#8
andrzej76 napisał(a):Takenable web bug i cookie protection . Będzie to blokowane, ja tak mam i jest ok.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Uploaded with

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Dzięki wielkie! Dał bym + , ale niema takiej opcji Beer
Odpowiedz
#9
Nie potrzeba +, służę pomocą jak mogę i wiem , bez tego + się obejdzie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości