Monitor 22' do 600 zł
#1
Jutro rano najpóźniejmuszę zamówić monitor.

Musi być to 22 calowy z rodz 1680 x 1050oraz czasem reakcji minimum 5 ms.Suma 600zł+ koszt przesyłki, więcej się nie da. Led jako dodatek.

Na razie znalazłem jeden model:
LG E2210T-BN

Jeśli mielibyście jakieś inne propozycje, będę wdzięczny za każdą.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#2
Z czystej ciekawości chciałem zapytać - dlaczego akurat 22''?
Odpowiedz
#3
Proszę, tylko że podziałki lepsze:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Sorry, tak nie chce pokazać całości, trzeba wybierać, wrzuciłem w fotkę:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#4
Overlord napisał(a):Z czystej ciekawości chciałem zapytać - dlaczego akurat 22''?
1. Przyzwyczajenie
2. laptop którego czasem używam nie obsługuje takiej rozdziałki.
3. Nie mam super mocnego pc (średniak) a na 16:10 mogę spokojnie myleć o spokojnej grze w diablo 3 itp. JAk kupiłbym fulld wtedy musiał bym myśleć o zmianie innych podzespołów.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#5
bardok206 napisał(a):2. laptop którego czasem używam nie obsługuje takiej rozdziałki.
3. Nie mam super mocnego pc (średniak) a na 16:10 mogę spokojnie myleć o spokojnej grze w diablo 3 itp. JAk kupiłbym fulld wtedy musiał bym myśleć o zmianie innych podzespołów.


Za to jakie rozdzielczości potrafi odtworzyć Twój laptop odpowiada przede wszystkim karta graficzna. Żeby zewnętrzny monitor był wykrywany i ustawiana odpowiednia rozdzielczość, należy go podpiąć przed włączeniem laptopa.
Zakup full HD wcale nie musi wiązać się z zmianą podzespołów, gdyby w monitorze nie było wejścia DVI, chociaż z reguły są można kupić kabel DVI-HDMI.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości