Promocja [PROMO]- AntiBrowserSpy PL
#1
AntiBrowserSpy to narzędzie blokujące funkcje szpiegujące w przeglądarkach internetowych (Chrome, Firefox, Internet Explorer, Safari, itd.). Aplikacja wyłącza funkcje wysyłające informacje z naszego komputera na serwery producenta danego programu. AntiBrowserSpy pozwala również usuwać z komputera ślady korzystania z internetu (historię przeglądanych stron, wpisywanych adresów i pliki cache), a także tworzyć kopie zapasowe ustawień przeglądarek.

Pełna wersja AntiBrowserSpy-

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Skąd Masz pewność że to pełna wersja?Pobrana z linku i z strony producenta różnią się rozmiarem, no i na wersji producenta faktycznie pisze full:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#3
Na stronie głównej dobrych programów:
Cytat:
Firma Abelssoft, twórca m.in. popularnego narzędzia WashAndGo do oczyszczania komputera ze zbędnych komponentów, specjalnie z myślą o czytelnikach naszego portalu przygotowała 4 bezpłatne wersje swoich komercyjnych programów. Pozwalają one łatwo i wygodnie pobierać klipy z serwisu YouTube, dostosowywać ustawienia prywatności przeglądarek internetowych, aplikacji i usług online Google, a także zarządzać domowym budżetem.
[...]
Kolejny program toAntiBrowserSpy , służący do zarządzania ustawieniami prywatności i bezpieczeństwa zainstalowanych w systemie przeglądarek internetowych, usuwania śladów po przeglądanych stronach oraz archiwizacji ustawień. Z z jego pomocą łatwo wyłączymy wszelakie funkcje szpiegowskie, które m.in. przesyłają do producenta ID przeglądarki lub adresy odwiedzanych stron internetowych, dezaktywujemy mechanizm automatycznych aktualizacji, wysyłania raportów o awariach i wiele, wiele innych. Rodzaj dostępnych konfiguracji oraz funkcji programu zależny jest od przeglądarki, dla której chcemy zmodyfikować domyślne ustawienia. Kolejną funkcją, zapewniającą ochronę prywatności podczas codziennego korzystania z Internetu jest StealthBrowser. Uniemożliwia ona przesyłanie do odwiedzanych witryn informacji o wersji przeglądarki, zainstalowanych rozszerzeniach i innych, które wykorzystywane są do poprawnego wyświetlania stron internetowych, ale z ich pomocą tworzone mogą być tzw. odciski palca każdej przeglądarki na dowolnym komputerze. Inne dostępne w AntiBrowserSpy funkcje pozwalają czyścić historię przeglądarki, ciasteczka, pamięć podręczną czy listę pobieranych plików.
Odpowiedz
#4
Ja mam tak jak pobieram z dp:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#5
Full jest na dobrych, u producenta nie pisze fill ale jest większy, rozmiar
Jak słusznie zauważył Eugeniusz, a ja nie doczytałemFacepalm jest to wersja dla dobrych, stąd pewnie różnica w wadze.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#6
U mnie program nie wykrył Firefoksa...zostały tylko opcje/możliwości dla IE a to za mało...Firefox jest domyślna przeglądarka. DP musiało się czymś "zasłużyć", bo nawet strona pobierania - jak wejdzie się z linku na DP - pokazuje info, ze to wersja specjalna dla tego portalu.
Niemniej program może być interesujący, szkoda tylko, że możliwości wobec Google są niewielkie i trzeba ściągać kolejny program, żeby się bardziej uszczelnić.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#7
U mnie też nie wykrył, na programie pobranym z strony producenta wykrył normalnie.
Odpowiedz
#8
slawektor napisał(a):U mnie też nie wykrył, na programie pobranym z strony producenta wykrył normalnie.

Czyli jest to wersja Special Edition czyt. Shit EditionLol
Odpowiedz
#9
Nie tylko AntiBrowserSpy jest za darmo:

1. YouTube Song Downloader

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


2. AntiBrowserSpy

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


3. GoogleClean

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


4. MoneyFox

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości