Oddam [ODDAM] Online Armor Premium Firewall 5.1 Oddam 2 licencje.
#1
Tak jak w temacie oddam 2 licencje. Kto pierwszy ten lepszy. Zainteresowanych proszę o napisanie posta poniżej. Dwie pierwsze osoby otrzymają klucze.
Odpowiedz
#2
Jak będzie więcej chętnych, to mam 3 licki na zbyciu.
Odpowiedz
#3
Ja tez mam 1 licencje na online armor premium. zostalo ponad 300 dni.
ESET Smart Security
Odpowiedz
#4
facecik napisał(a):Jak będzie więcej chętnych, to mam 3 licki na zbyciu.


To są licencje z promocji czy z konkursów?
Odpowiedz
#5
Z ostatniej promocji z 9.12
Odpowiedz
#6
ech jeśli nie ma chętnych to może otworzę listę zainteresowanychSmiletymi lickami, szkoda by miały się zmarnować
Odpowiedz
#7
Jestem drugi Grin
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#8
Ja również poproszę jeśli chcecie się pozbyć, ale jeszcze pytanie z mojej strony: jak dodać klucze licencyjne na OA do swojego konta? Prosiłbym o jakiś pisemny mini-tutorialik bez zdjęć.

Dziękuję!
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
#9
nikitagorbaczow napisał(a):Ja również poproszę jeśli chcecie się pozbyć, ale jeszcze pytanie z mojej strony: jak dodać klucze licencyjne na OA do swojego konta? Prosiłbym o jakiś pisemny mini-tutorialik bez zdjęć.

Dziękuję!

Na razie nic nie zrobisz bo są prace na serwerze Smile
Odpowiedz
#10
Eugeniusz napisał(a):
nikitagorbaczow napisał(a):Ja również poproszę jeśli chcecie się pozbyć, ale jeszcze pytanie z mojej strony: jak dodać klucze licencyjne na OA do swojego konta? Prosiłbym o jakiś pisemny mini-tutorialik bez zdjęć.

Dziękuję!

Na razie nic nie zrobisz bo są prace na serwerze Smile

Moje konto śmiga Smile Domyślam się, ze mam skorzystać z zakładki "Manage licences", ale nie wiem co dalej..
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
#11
Poszukaj czegoś takiego jak add a new key lub registry a new key.
U mnie nie działa, jakiś application error.
Odpowiedz
#12
Eugeniusz napisał(a):Poszukaj czegoś takiego jak add a new key lub registry a new key.

Chodzi o to:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

? Suspicious straszny ze mnie nieogar...
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
#13
Niee, zalogowałeś się do konta na cc.emsisoft.com a trzeba na

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jeśli się zalogujesz to przejdź na stronę register my key (

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

).
Klucz można zarejestrować jeśli wcześniej nie został zarejestrowany przez innego użytkownika.
Odpowiedz
#14
Eugeniusz napisał(a):Niee, zalogowałeś się do konta na cc.emsisoft.com a trzeba na

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Aaaaaha. A to trzeba się zarejestrować rozumiem najpierw, bo dane z cc.emsi nie śmigają.
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
#15
Nie Sad (ale nie martw się, będą chyba integrować OA z systemem aktualizacji i licencji Emsisoftu). Jeśli zarejestrujesz konto w OA pod tym samym adresem email jak w cc.emsisoft, to będziesz widział w cc swoje klucze w oa.
Odpowiedz
#16
Eugeniusz napisał(a):Nie Sad (ale nie martw się, będą chyba integrować OA z systemem aktualizacji i licencji Emsisoftu). Jeśli zarejestrujesz konto w OA pod tym samym adresem email jak w cc.emsisoft, to będziesz widział w cc swoje klucze w oa.

Hmm.. Dzięki za informacje. A podczas rejestracji mamy pierwszy textbox: Activation Key - tam mam wpisać klucz jaki posiadam? None
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
#17
Tak jest Smile
Odpowiedz
#18
Eugeniusz napisał(a):Tak jest Smile

Super, dzięki.

Więc w razie czego ja jestem chętny na licke!
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
#19
Czyli 3 osoby są chętne , z czego dwóch pierwszych dostanie lickę od rafikrafiki rozumiem , czyli nikitagorbaczow otrzyma lickę ode mnie.
Jak będę wieczorem w domu , to podeślę na PW.Zostaną mi jeszcze 2 wolne licencje .
Odpowiedz
#20
Fix00ser napisał(a):ech jeśli nie ma chętnych to może otworzę listę zainteresowanychSmiletymi lickami, szkoda by miały się zmarnować


Licka wysłana na PW.


ichito napisał(a):Jestem drugi Grin



Licka wysłana na PW.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości