UnThreat AntiVirus Internet Security 2012
#1
UnThreat AntiVirus Internet Security 2012

Program zawiera odpowiednie moduły:

State-of-the-art Anti-Virus engine
Anti-Spyware protection
Mail cleaner
Script scanner and blocker
Firewall protection
Web threats protection
Rootkit/Hook protection
ActiveX monitor
Windows startup and logon security
Registry scanner
Network protection
Encrypted Internet connection

Okno główne :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Dostępne wersje językowe :
1.Angielska.
2.Bułgarska.


Wymagania :

Windows 7 (32/64-bit)
Windows Server 2008 (32/64-bit)
Windows Vista+ (All flavors) 32 and 64-bit
Windows Server 2003 (32/64-bit)
Windows XP SP1, SP2, SP3 (Home, Pro, Media Center, Tablet) 32 and 64-bit
Windows 2000 SP4 RollUp 1
RAM: at least 512 Mb
miejsce na Dysku: at least 100 Mb

Opis :

W ofercie dostępne są takżepozostałe dwa produkty to jest:UnThreat AntiVirus Free oraz UnThreat AntiVirus Professional.
Porównananiewszystkich wersji, Link:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Aplikacja bazuje na oprogramowaniu Vipre IS. Teraz jeszcze silnik av jest w wersji 4 ale w niedługim czasie ma być wprowadzony update z v5. Pierwsze wrażenie ok, w porównaniu z vipre Ui bardziej mi podchodzi. Przyciski są duże (łatwo i szybko możemy się przemieszczać), informacjewdł. mnie lepiej zaprezentowane. Zobaczymy z czasem jak support sobie poradzi z moją przypadłością która opisałem poniżej. Jak na razie jestem zablokowany na każdą wersje. Jako że program jest nowy na rynku ,możliwe jest to iż producent w celu reklamy udostępni licencje w konkursach lub ogólnodostępne promocje. Proponuje być czujnym.

Historia zmian :

UnThreat AntiVirus 4.2.31.* [12/19/2011]
Cosmetic update: Minor design fixes


UnThreat AntiVirus 4.2.27.* [12/19/2011](major update) Re-install is required
Added feature: Help section in About with links to most important help sources
Added feature: Remote desktop assistance
Added feature: "Check for Updates" in context menu popped from the tray icon
Fix: Shell context menu incompatibilities in some rare occasions


UnThreat AntiVirus 4.1.11246 [12/13/2011]
Installer: Feedback page is not opened if UnThreat is re-installed.


UnThreat AntiVirus 4.1.11241 [12/12/2011]
Added feature: Choose to have a prompt upon detection of a Known Bad program or directly quarantine with notification.
Added option: Remove or keep settings on uninstall.
Fix: "missing .net framework" error message.

Link:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Strona Programu :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Prośba:

Dałby ktoś radę sprawdzić czy Zainstaluje się ok Unthreat IS na w7 64 bit. Ale warunek jest jeden, trzebabyło mieć wcześniej zainstalowanyVipre (wersje z firewallem koniecznie). Od kilku ładnych godzin męcze się z tym oraz z supportem(odpisali mi w jednej z wiadomości aby zainstalowal revo i przeczyścił hyh). jestem bardzo ciekawy czy u mnie taki bug wystepuje czy może to dość powszechny bug.

edit: po 2 dniach prób ,niestety nie poradziłem sobiez tym problemem. A jedyną pomoc jaką otrzymałemz supportu cytuje:

"Hello. Do you have Vipre installed? Try uninstalling it first, if it was not found try using this too:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

It will help you remove all traces of the installation."

Ocena supportu jak na razie 1 punk na 6. taką pomoc to mogłem otrzymać od 12 latka (nie obrażając nikogo) który by mi odpowiedział na pierwszym lepszym forum. Wnioskuje że są dwa wyjścia z sytuacji:1 format a 2 to nie instalować produktu vipre który pozostawia niekompatybilną wersje pliku sterownika ndis. Szkoda miałem wielką ochotę sprawdzenia tego softu.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#2
Przejdź do menedżera urządzeń, włącz pokazywanie ukrytych urządzeń (niezgodnych z plug&play) i przejdź do gałęzi urządzenia niezgodne z plug&play- powinien być dodatkowy wpis "SBRE" - to reszta Vipre. Odinstaluj urządzenie z systemu i zrestartuj system. Sprawdź czy jest jakiś pozytywny efekt Smile.
A tak w ogóle, to co się dzieje?
Odpowiedz
#3
Myślisz że tego nie zrobiłem przez 2 dni?Tongue sprawdzone, to nic nie daje.

edit:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#4
Sprawdź jeszcze Vipre Cleaner (jeśli tego nie robiłeś):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#5
Sprawdzone już dawno, myślę że błą polega na tym iż vipre 2012 pozostawia inna wersje sterownika ndisktóra cieżko wywalić całkowicie z systemu.Unthreat działa jeszcze na starej wersji 4, a tym samym starym sterowniki ndis. Myślę że trzeba czekać na update z 5 wersją. Napisałem do supportu czy dostanę kolejnego trialajeśli nie wydadzą wersji 5 w ciągu 28 dni, ciekawe co odpiszą.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#6
Dobrze że Ci w ogóle odpowiedzieli. Jak zgłosiłem problem z aktualizacjami w wersji free (rzekomy koniec licencji) to dostałem tylko automatyczną odpowiedź Sad.
Odpowiedz
#7
Eugeniusz napisał(a):Dobrze że Ci w ogóle odpowiedzieli. Jak zgłosiłem problem z aktualizacjami w wersji free (rzekomy koniec licencji) to dostałem tylko automatyczną odpowiedź Sad.
Z jednej strony tak, ale z drugiej jak przeczytałem wiadomość na temat tego aby użył revo to się po prostu załamałem. Nie wiedziałem czy mam się śmiać czy też może płakać. Moim zdaniem powinni jak najszybciej po wydaniu silnika 5 zrobić porządne narzędzie diagnostyczne bo inaczej w przyszłości w razie problemów to będzie tylko fuszerka...

ps: ale cały czas mi siedzi ten problem. Nie lubię zostawić rzeczy niezałatwionych. A z drugiej strony chciałbym dać na ich forum iż poradziłem sobie sam i wytknąć trochę supportowi, może wzięli by się lepiej za to. Aha i błąd jest w każdej wersji UT, czy to free,pro busissnes... A może vipre cicho już walczy z konkurencją ?Tongue A najlepiej byłoby jakby ktoś sprawdził najpierw vipre a później spróbował Ut zainstalować, bo może to być problem jednostkia nie ogołny i trzeba szukać w innym miejscu.


Dodano: 19 sty 2012, 16:46

Odpisali mi na maila oraz napisali że wersja z silnikiem vipre 5 wyjdzie w ciągu 2 tygodni.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#8
ciekawe czy będzie tak zamulać jak vipre 5
Odpowiedz
#9
Vipre 4 też zamulał , tak samo jak aktualny UnThreat free , wyraźnie to widać np.po starcie np przeglądarki i każdej innej aplikacji.
Program jest niby lekki , mało ramu wcina ,użycie procka też niby w normie, a jednak coś spowalnia .
Odpowiedz
#10

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


nowe cudo w akcji

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#11
morphiusz napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


nowe cudo w akcji


ale to chyba nie w temacie Morphiusz
Odpowiedz
#12
u mnie vipre 4 leciutki był a 5 szarpie prockiem że aż szok
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości