Jak pozbyć się reklamy w Avirze Free.
#1
Windows XP Pro & Vista Business/Ultimate/Enterprise

Start >>> Programy >>> Narzędzia administracyjne >>> Zasady ograniczeń oprogramowania >>> Prawy klik >>> Nowe zasady >>> Reguły dodatkowe >>> Nowa reguła ścieżki >>> C:\ Program Files\AviraAntiVir PersonalEdition Classic\avnotify.exe >>> Niedozwolone


Inne systemy:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Jeżeli chodzi o wyłączenie ekranu powitalnego na stronie Aviry również jest instrukcja:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Wpis do rejestru ma być taki:

"X:\Program Files\Avira\AntiVir PersonalEdition Premium\avgnt.exe" /nosplash

"nosplash" wpisujemy zamiasy "min"
#2
Jurek, dodaj ze to sie tyczy tylko Windows XP Pro & Vista Business/Ultimate/Enterprise,
konfig dla innych OS''ow:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
#3
Jurek, a czy na pewno będzie to działać przez dłuższy czas (np. przez kolejne wersje search engine lub większych aktualizacji) i czy nie będzie jakichś problemów z dzialaniem programu?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
#4
Temat przyklejony
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
#5
Od października 2010 roku podczas aktualizacji bezpłatnej wersji Aviry nie pojawia się już żadna reklama.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości