F-Secure IS licencja na 2010 r.w wersji 2012
#1
Witam. mam licencję na f-secure IS 2010 i mam pytanie czy jeśli wpisze ten kod w wersji 2012 to czy będzie ona działać ? raz wpisalem to niestety nie przyjęło, a klucz był oryginalny. 2 moje pytanie to : czy wersja F-SECURE 2010 może zaktualizowac sie sama do wersji 2012, chodzi mi o to że wpisze klucz do 2010 a program sam pobierze wersje 2012.
ESET Smart Security
Odpowiedz
#2
Racze nie ma takiej możliwości. Z tego co wiem to Nortonie jest taka możliwość. Wystarczy pobrać jakiegoś triala np. na 180 dni, zainstalować, utworzyć konto norton account, pobrać i zainstalować najnowszą wersję taką samą jak trial. Zalogować się do konta, skopiować klucz i wkleić do najnowszej wersji.
Odpowiedz
#3
rafikrafiki napisał(a):Racze nie ma takiej możliwości. Z tego co wiem to Nortonie jest taka możliwość. Wystarczy pobrać jakiegoś triala np. na 180 dni, zainstalować, utworzyć konto norton account, pobrać i zainstalować najnowszą wersję taką samą jak trial. Zalogować się do konta, skopiować klucz i wkleić do najnowszej wersji.

A po co tak komplikować? Norton normalnie się instaluje na kluczach ze starszych wersji. Sorki na offtop ;-)
Wracając do tematu: zgodnie z informacjami ze strony producenta, posiadając aktualny klucz mamy możliwość aktualizacji oprogramowania do najnowszej wersji.
Odpowiedz
#4
ktostam napisał(a):zgodnie z informacjami ze strony producenta, posiadając aktualny klucz mamy możliwość aktualizacji oprogramowania do najnowszej wersji.

Próbowałem aktywować program kluczem do 2010 z promocji i nie działało.
Odpowiedz
#5
Jeśli klucz pochodzi z kupionej przez ciebie licencji, powinieneś skontaktować się z pomocą techniczną F-Secure. Darmowa aktualizacja Ci się należy.
Odpowiedz
#6
Ja miałem oryginalny klucz właśnie do wersji 2010 i nie miałem problemówz aktywacją wersji 2012. Najpiej napisz do supportu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości