Promocja Zemana Key Logger na 3 years
#1
Jeśli kogoś zainteresuje ......

Witam. Trafiłem na nie zamkniętą promocję : Zemana AntiLogger, Free 3 years License.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Klucz jest na stronie promocji.Jeden dla wszystkich.

License code : 72C8-284B-5A83-5E2F

Na stronie jest odnośnik ,który przekieruje na CNET.DOWNLOAD.Pobierana wersja Zemany :1.9.2.819 (współgra z kluczem).
Można aktualizować bez utraty ważności.
Po aktualizacji wersja :1.9.2.938
Właśnie pobrałem i sprawdziłem.Działa.
Obecnie pozostało 1078 dni ochrony.Grin
Dziękuję. Tongue
Odpowiedz
#2
Czy to chroni wersje 64 bit? Słyszałem że na tych systemach nie ma sensu jej instalować.
Odpowiedz
#3
Waves97 napisał(a):Czy to chroni wersje 64 bit? Słyszałem że na tych systemach nie ma sensu jej instalować.

Ochrona na 64-bity jest rzeczywiście mierna, o wiele lepszym wyborem jest zainstalowanie SpyShelter Premium.
Odpowiedz
#4
Nie potrzebnie w takim razie instalowałem.
Dodam że klucz nie działa do programu ( pobierałem z odnośnika na stronie )
Odpowiedz
#5
Ja nie wiem czy na X64.Mam Vistę 32.U mnie chodzi. Sorki. Facepalm


Dodano: 30 sty 2012, 10:58

Sprawdziłem drugi raz.Klucz działa.Facepalm
Odpowiedz
#6
Dziwne..

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ubuntu [13.10] [Unity] [x64]
Odpowiedz
#7
To "promo" trwa od dawna, według supportu zemanyklucz jest lewy. Ale dlaczego jeszcze nie jest bloknięty... Grin
Ochrona na x64 jest już przyzwoita, w ostatnich wersjach sporo poprawili Smile
Odpowiedz
#8
Holender wie.Istalowałem dziś i mam tak:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#9
marsellus napisał(a):To "promo" trwa od dawna, według supportu zemanyklucz jest lewy. Ale dlaczego jeszcze nie jest bloknięty... Grin


Może przymykają oko mając nadzieję, że po wykorzystaniu licki ktoś kupi legala. A z drugiej strony to może on być legalny, a oni nie chcą się przyznać, że dali go na promo. Bo ostatnio ten produkt zyskuje na popularności.


AdamS napisał(a):Holender wie.Istalowałem dziś i mam tak:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Czyli dalej działa.
Odpowiedz
#10
Zemana...chyba czasy panowania ma już za sobą...od kiedy pojawił się SS, jej ranga i popularność znacznie spadła, ponieważ SS okazuje się być dla wielu byłych użytkowników Zemany dużo bardziej odpowiedni do potrzeb i skuteczniejszy. Na wielu forach wciąż toczy się cicha wojna między użytkownikami/zwolennikami jednego i drugiego anty-loggera i trudno powiedzieć, kto ma 100% rację. Niemniej to nie SS organizuje "szalone" promocje, żeby zyskać kolejnych użytkowników...dobry program broni się sam...
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#11
Jak to mówią "Tonący chwyta się brzytwy"Cool
Odpowiedz
#12
Pytanie: pod którą wersję Zemana działa wygenerowany klucz?? Chodzi o Windows 7 64 bit?? Pytam, bo instalowałem najnowszą, a także podaną na stronie i nic...
szukam odpowiedniej ochrony.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości