Clever AntiVirus 2012
#1
Jak wiele osób już widziało w opisie - Clever AntiVirus. Tak, program na prawdę istnieje - to nie żartCool.
Clever AntiVirus 2012 1.0

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Twórcy:
Flash999
Waves97

Strona programu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Funkcje:
* ochrona w czasie rzeczywistym (blokowanie zainfekowanych plików z WWW)
* skaner na żądanie
* centrum naprawy (w przyszłej wersji)

Znane błędy:
* po kliknięciu X program się zamyka
* nie pojawiają się komunikaty

W przyszłości:
* automatyczne aktualizacje
* nowy interfejs

Uwaga: program uruchamia się w trayu.

Teraz kilka słów ode mnie. Clever AV nie jest jakimś spektakularnym programem - to bardzo prosty antywirus. Nie nie ma sensu sprawdzanie go na paczkach - skutecznością nie grzeszy. Raczej można go stosować jako program dodatkowy do antywirusa. Jest nas dwóch - nie mamy żadnego laboratorium, traktujemy to jako hobby, więc nie mamy zbyt dużo czasu na dodawanie definicji, ale jedna aktualizacja dziennie pewnie się znajdzie.

DOWNLOAD / DO POBRANIA:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Gratulacje! W takim wieku stworzyć we dwóch AV???
Nie no Waves napisze w tym temacie, to..... też mu dam punkcika Grin

Instaluję

Dam znać, jak mi się podoba. Kilka rzeczy już mi się nie podoba troszeczkę, jeśli chodzi o interfejs, ale to drobnostki Smile

Potem dam znać
Odpowiedz
#3
Teraz ja więc napiszę co niecoSmile
Jeżeli ktoś byłby chętny pomóc to mile widziane każde MD5 Malware Tongue
Projekt będziemy rozwijać w miarę naszych możliwości Smile
Serdecznie zapraszam na stronę produktu .
Odpowiedz
#4
Właśnie ten wygląd to największy minus. no nie wyszedł nam. W następnych wersjach postaram się od nowa zrobić UI.
Odpowiedz
#5
Gratulacje! I życzę Wam, żebyście mieli dość samozaparcia do rozwijania projektu.
Odpowiedz
#6
Dziękuję, dziękuję. Wciąż myśle co do niego dodać, każda propozycja jest dobra Smile.
Odpowiedz
#7
Również dziękuję Smile


Dodano: 30 sty 2012, 14:00

Dodam że interfejs będzie nowy w następnej wersji. Będzie chyba wzorowany na UI Avasta lub Comodo czyli prostota Tongue
Odpowiedz
#8
To dowcip czy prawda ? Jesli prawda to zycze powodzenia.Nie ,nie kpię.Wielu rozpoczynało w piwnicy czy garażu i wysoko zaszło.Jak gosciu ma wiedzę i kontakty na współpracę ? To kto wie ?A nóż -widelec... Suspicious Powodzenia.
Odpowiedz
#9
Gdy będe miał zainstalowany ten wasz program to gdzie później zaktualizować go do nowszej wersji jak wyjdzie nowa [jeśli będzie oczywiście] ?
Ubuntu [13.10] [Unity] [x64]
Odpowiedz
#10
Zakładka "O programie" - tam możesz wyszukać aktualizacje programu.
Odpowiedz
#11
Ok dziękuje a pomysł jest super w nowszych wersjach pomyślcie by dodać do niego mały HIPS z regułami jeśli będziecie mieli czas w przyszłości.
Ubuntu [13.10] [Unity] [x64]
Odpowiedz
#12
Myślałem nad tym, najpierw trzeba poprawić bugi a potem wydawać ulepszenia, ale pomysł sam w sobie jest bardzo dobry.
Odpowiedz
#13
Kiedy chcę zaktualizować bazy, wyskakuje "Bład polaczenia z serwerem"
Chyba, że ta opcja jeszcze po prostu nie działa Smile


Dodano: 30 sty 2012, 15:25

Błąd językowy na stronie

Cytat: Clever Antivirus jest dobrym uzupełnieniem do aktualnego zabezpieczenia komputera. Pomaga chronić dziękicodziennymi aktualizacjami baz wirusów .


Powinno być "...dzięki codziennym aktualizacjom bazy wirusów" Smile
Odpowiedz
#14
powodzenia życzęGrin
avast! Free Antivirus
Asus X52JE | Intel Core i3 M370 | 3GB RAM DDR3 | ATI Radeon HD 5470
Odpowiedz
#15

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Mam dobrą radę dla autorów tego "programu". Zaprzestańcie rozwijania tego projektu, bo szkoda waszego czasu.
Odpowiedz
#16
u mnie program działał poprawnie
Odpowiedz
#17
MrAlskare napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Mam dobrą radę dla autorów tego "programu". Zaprzestańcie rozwijania tego projektu, bo szkoda waszego czasu.


Wiesz co? Śmieszny jesteś. Twoje testy też. Nie wnosisz NIC . Testy również. Przeczytaj sobie co napisał Flash999 -
Cytat:Nie nie ma sensu sprawdzanie go na paczkach - skutecznością nie grzeszy.


Udowodniłeś że nie masz żadnego pojęcia o programach antywirusowych ani o testach. Wirutalna maszyna bez .Net Framework 4.
Żegnam Smile I radzę się czegoś w końcu nauczyć
Odpowiedz
#18
Przeczytaj co napisałem! Tak, już test i dokopać tym "pseudo koderom"... Nic tym nie wnosisz. Dobrze, że się nie uruchomił. Następnym razem będziesz pamiętał, żeby doinstalować biblioteki...

Najlepsze jest to, że program wymaga .Net Framework 2, a Ty nawet tej wersji nie masz.

@KaMiL
Firewall nie blokuje? U mnie aktualizacja działa poprawnie, zaraz się upewnię.
Zaraz poprawię na stronie, dzięki.
Odpowiedz
#19
MrAlskare napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Mam dobrą radę dla autorów tego "programu". Zaprzestańcie rozwijania tego projektu, bo szkoda waszego czasu.


Dokladnie, ten antywirus jest już tyle miesięscy rozwijany a nadal jest toralnym dnem.

A tak na serio: po pierwsze: nie wiem, czy wiesz znawco, ale ten program powstał kilka tygodni temu.
Po drugie: autorzy tego programu beda dysponować swoim czasem jak im sie podoba. Po trzecie: zainstaluj na hoście, nie na VM! Po czwarte: na razie tylko u ciebie nie działa
Odpowiedz
#20
Ja tego programu wcale nie chciałem sprawdzać na paczkach. Tytuł filmiku brzmi przecież: "Prezentacja Clever Antivirus 2012". Nie napisałem test ochrony w czasie rzeczywistym.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości