NIS 2012 - niezgodny z Firefox 9.0.1
#1
Witam !
Zainstalowałem sobie NIS-a, bo dostałem kluczyk od uprzejmego kolegi z forumGrin
Ale Firefox trąbi że dodatek Norton Toolbar jest niezgodny z tą wersja przeglądarki i został wyłączony.
I mam pytanie kiedy to w końcu poprawią Wall
Używając kiedyś NIS 2011 też był ten problem.
Dodatek jest mi potrzebny bo sam wynik WOT-a jest dla mnie mało wiarygodny, a Norton i WOTrazem to już jest coś.
ESET Smart Security
Odpowiedz
#2
Poprawią to w następnej dużej aktualizacji programu. Czekaj cierpliwie Smile.
Odpowiedz
#3
Nie ten dział, zła nazwa tematu.
Przenoszę.
Odpowiedz
#4
Już dawno jest poprawione. Poprawili zaraz na drugi dzień po wyjściu Firefoxa 9.0.1 Zrób aktualizacje Nortona przez Live Update. Zrobi restart, jeszcze raz to samo, znowu restart.
I działa.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#5
slawek to nie działa idź do tematu nisa tam wszystko jest napisane. Od kilku dni update zablokowanybo wprowadzają nową wersje.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#6
Zauważ że update na fotce robiło 9 minut temu.Zresztą robiłem fotkę, tolbar działa.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#7
A jaką wersję NISa obecnie masz?
Pytam bo u mnie też aktualka nie działa.
Odpowiedz
#8
Wersja: 19.2.0.10
Odpowiedz
#9
doputy nie wyjdzie19.5 wszyscy posiadacze nisa pl którzy niedawno go zainstalowali są zablokowani na 19.1.0.28
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#10
Kolejny powód do tego, aby siedzieć na angielskich wersjach programówFacepalm
Odpowiedz
#11
Sorry zrobiłem błąd. Wersja NISA to Norton Internet Security 2012 19.1.0.28 pobierana z dobrych bo z Symanteca nie było można.A 19.2.0.10 jest aktualnie.
Instalowałem z tydzień temu.
Odpowiedz
#12
Ja też mam wersje 19.1.0.28None
Uruchamiałem Live Update i nic nowego nie znalazł.
Pobrałem ze strony Symanteca.
Cytat: A 19.2.0.10 jest aktualnie.

Czyli będę musiał od początku pobierać nowszą wersję ???
Wolałbym żeby był po polsku.
ESET Smart Security
Odpowiedz
#13
Ale update 19.2.0.10 zlikwidowali ze względu że dołączyli go już do 19.5. Trzeba czekać po prostu ąz udostępnią 19.5 i tyle.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#14
@bardok206 Sorry pomyłka. Doczytałem.Masz rację.
Odinstalowałem, zainstalowałem tylko antywira Nortona żeby zrobić aktualizacje po wpisaniu klucza Z Nisa, przezNorton Download Manager, kiedyś dzięki takiemu zabiegowi instalator dał wersję pl, mimo że ogólnie nie była jeszcze dostępna w tym języku.
Teraz nic z tego, gorzej bo pobrało wersję 19.1.1.3.
Odpowiedz
#15
Właśnie zainstalowałem Firefox 10.0 i nadal jest problem z Norton ToolbarFacepalm
ESET Smart Security
Odpowiedz
#16
z forum symanteca "The 19.5.0.145 patch is now available for all English users. ". Czyli wersji na inne języki można spodziewać się w każdej chwili.


Dodano: 31 sty 2012, 13:22

Też macie w folderze z nortonemw folderach :engine,engine64,miu foldery z najnowsza wersją ?
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#17
bardok206 napisał(a):Też macie w folderze z nortonem w folderach :engine,engine64,miu foldery z najnowsza wersją ?


U mnie nie ma.

Dzisiaj po ręcznym update chciał restartu. Nadal jednak jest stara wersja, nadal nie działa toolbar (w FF9, więc w FF10 zapewne również nie).
Odpowiedz
#18
Tak. Z nową i starą w folderze NortonInstaller oraz engine w Norton Internet Security.
Odpowiedz
#19
U mnie zanim się zainstalowało to był dwa lub 3 restartu po ręcznym LU. Ciekawi mnie czemu uposzła aktualizacja a u innych jeszcze , choć oficjalnie jeszcze nie udostępnili. Może mają przeciążone serwery i cichaczem aktualizują ludzi? Przecież powoli prawie każdemu się ściąga w tle...
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości